ورزش 3/ پس از پايان رقابت هاي ليگ برتر در دوره نوزدهم که با سقوط شاهين بوشهر همراه شد، هنوز تکليف اين تيم براي فصل بعدي رقابت هاي ليگ يک مشخص نيست.
تيم فوتبال شاهين زير نظر شهرداري بوشهر شرايط خوبي را طي سال هاي اخير تجربه کرد و از سال  1394 تا سال 1394 توانست از دسته دوم فوتبال کشور به ليگ برتر برسد؛ با اين حال حضور اين تيم بازيکن ساز که طي همين مدت مهدي قايدي را نيز به فوتبال ايران معرفي کرده بود، خيلي طولاني نشد  و اين تيم دو هفته پيش از پايان رقابت ها سقوطش با مهدي پاشازاده قطعي شد.
حالا اما در شرايطي که اکثر تيم هاي حاضر در ليگ يک مسابقات فوتبال ايران در فصل آينده تکليفشان را مشخص کرده اند و سرمربي خود را براي فصل انتخاب کرده اند، تکليف شاهين کاملا نامعلوم است و 17 بازيکن فصل گذشته سفيدپوشان شاهيني نيز از جمع اين تيم جدا شده اند.
ماکسيم، ابوالفضل درويشوند، غلامعلي تبار، رزاق پور، لوکا گادراني، بحراني، سالاري، دورقي، مصطفي احمدي، مالکي، دانيال مومني، شريفات، مشکل پور، سلطاني مهر،  حامد محمودي، سجاد حيدري مقدم و ابوذر صفرزاده 17 بازيکني هستند که از جمع شاهيني ها جدا شده اند و برخي از آنها تيم فصل بعدي خود را نيز انتخاب کرده اند و در تمرينات اين تيم شرکت مي کنند.
مهم ترين مشکل شاهين بوشهر براي ادامه حضور در مسابقات فوتبال ايران، محدوديت هاي قانوني براي تيمداري شهرداري عنوان شده است و در مواقعي حتي بحث تغيير مالکيت شاهين نيز ايجاد شده است ولي هنوز معلوم نيست چه سرنوشتي در انتظار شاهين و هواداران اين تيم در فصل آينده خواهد بود !


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد