نماد آخرین خبر

قربانی: چپ و راست ازبک‌ها را ببندیم فلج می‌شوند

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
قربانی: چپ و راست ازبک‌ها را ببندیم فلج می‌شوند

خبر ورزشي/ پيشکسوت باشگاه استقلال گفت: بعيد مي‌دانم کسي از استقلالي با اين همه دردسر بيش از اين انتظار داشته باشد که سه گل به الاهلي بزند و اين همه تيم روبه‌رويي اش که عربستاني بود را تحت فشار بگذارد.
پيروز قرباني معتقد است استقلال با ارائه فوتبالي هوشمندانه و البته تاکتيکي موفق به پيروزي در ديدار امشب مي‌شود.
آقاي قرباني! استقلال به دور بالاتر صعود کرد. پيش‌بيني اش را مي‌کرديد؟
خب با اين نفرات و تيمي که از استراماچوني برجاي ماند انتظاري کمتر از اين نبود. به هر حال نکته اين بود که اتفاقاتي که در اين ماه‌ها رخ داد باعث تعجب بود و مانع پيشرفت اين تيم مظلوم مي‌شد. استقلال هميشه خوب بود. حتي از روز‌هاي اول فصل نوزدهم که نتيجه نمي‌گرفت مي‌گفتم که بايد صبر کرد، چون تيم پرمهره‌اي است.
بازي با الاهلي چطور بود؟
مشخص بود روي الاهلي کار کرده بودند. بعد هم کاملاً مي‌شد فرق تيم روز بازي با الشرطه را با تيم روز بازي با الاهلي حس کرد. اگر امشب با الشرطه بازي کنيم قول مي‌دهم اين تيم عراقي را هم ۳- صفر شکست مي‌دهيم. بچه‌ها بعد از آن اتفاقات استعفاي فرهاد و موج بازگشت استراماچوني در وضعيت روحي بدي بودند و از طرفي بعد از فصل هم بدن‌ها کمتر رغبت به تمرين نشان مي‌دهند و بايد به غيرت اين بچه‌ها آفرين گفت که توانستند اين‌قدر خوب روبه‌روي الاهلي بازي کنند. فکر مي‌کنم بازي اول باعث شد بدن بچه‌ها بيدار شود و نشان دادند چه تيم فوق العاده‌اي هستند.

از بازي راضي بوديد؟
بعيد مي‌دانم کسي از استقلالي با اين همه دردسر بيش از اين انتظار داشته باشد که سه گل به الاهلي بزند و اين همه تيم روبه‌رويي اش که عربستاني بود را تحت فشار بگذارد. استقلال فوق العاده بود و بايد به همه تيم خسته‌نباشيد گفت به ويژه کادر فني و آقامجيد که تيم را خوب هدايت کردند.
بازي با پاختاکور را چطور پيش‌بيني مي‌کنيد؟
بازي سختي است. هر بازي سخت است ولي بايد کليد بازي را در دست داشته باشيد تا باز شدن قفل دروازه حريف برايتان آسان شود. اين بازي اگر تيم باهوش و با تاکتيک بازي کند مي‌تواند پاختاکور را هم شکست بدهد.
چطور؟
آن‌ها روي شوت و بازي در عمق تکيه دارند تا از قد بلند مهاجمان‌شان بهره ببرند و ما بايد در چپ و راست دو طرف زمين را ببنديم تا فرصت ارسال نداشته باشند. همين يک کار را بکنيم و در مقابل خط هافبک و فورواردمان مثل هميشه خطرناک ظاهر شوند به گل مي‌رسيم و، چون بازي تک حذفي است آن‌ها براي جبران جلو مي‌کشند و با داشتن عناصري ماند قايدي و دياباته و البته اميرارسلان مي‌توان به گل‌هاي دو و سه هم رسيد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره