نماد آخرین خبر

گل‌محمدی: پرسپولیس فقط یک ستاره دارد

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی

خبر ورزشي/ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تاکيد کرد تيمش ديدار سختي برابر نماينده قطر در پيش دارد، اما بازيکنانش براي صعود به مرحله بعد با تمام وجود به ميدان خواهند رفت.
تيم فوتبال پرسپوليس در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا ساعت ۱۷:۱۰ روز يکشنبه در ورزشگاه اجوکيشين به مصاف تيم السد قطر خواهد رفت.
يحيي گل‌محمدي صبح امروز شنبه در نشست خبري قبل از اين بازي گفت: با بهترين و قوي‌ترين تيم‌هاي اين مسابقات بايد بازي کنيم. با مربي خوبي که دارند يکي از مدعيان کسب جام هستند.
سرمربي پرسپوليس افزود: ما با عملکرد خوبمان در بازي‌هاي قبلي توانايي‌هاي خودمان را نشان داديم و يک ستاره داريم که آن هم تيم پرسپوليس است. تيم حريف ستاره‌هاي خيلي زيادي دارد و مي‌تواند خطرساز باشد.
وي درباره شرايط بازيکنان پرسپوليس تاکيد کرد: در چند بازي اخير نشان داديم تيمي به معناي واقعي هستيم. کار سختي مقابل السد داريم و بايد تمرکز زيادي داشته باشيم تا ستاره‌هاي حريف را مهار کنيم. لازم است از فرصت‌هاي خودمان خوب استفاده کنيم و مثل بازي قبل عملکرد خوبي داشته باشيم.
گل‌محمدي افزود: به بازيکنانم به شخصه خيلي اميدوارم. اگر باور به برد داشته باشيم مطمئنا خواهد افتاد.

سرمربي پرسپوليس راجع به توجه کادر فني به بازي با السد تاکيد کرد: آن‌ها در خطوط مختلف بازيکنان خيلي خوبي دارند. آن‌ها مربي باهوشي دارند و اين کار را براي همه سخت مي‌کند. به هر حال ما هم پرسپوليس هستيم و هدف‌هايي را براي خودمان تعيين کرديم. براي اهداف خودمان حاضريم وفاداري کنيم.
وي يادآور شد: به قول سيدجلال ما پرسپوليس هستيم و براي خودمان هدف‌هاي بزرگي را تعيين کنيم. حاضريم فداکاري کنيم و از جان خودمان هم بگذريم تا باعث افتخار هواداران باشيم. مي‌دانيم آن‌ها منتظر نتيجه بازي فردا و خبر‌هاي خوب از جانب بازيکنان هستند.
گل‌محمدي گفت: بعضي‌ها باور نکردند چند بازيکن با مصدوميت و يک نفر با شکستگي پا بازي کرد. بچه‌ها از جان مايه مي‌گذارند. بازيکنانم به زور دارو بازي مي‌کنند.
گل‌محمدي در پاسخ به برنامه ريزي‌هاي اين تيم در امر گلزني با توجه به چهار گلي که مقابل الشارجه امارات به ثمر رساندند افزود: هر بازي شرايط خاص خودش را دارد. هر تيمي زود به گل برسد بازي راحت‌تر خواهد شد. اميدوارم مثل بازي با الشارجه مقابل السد هم همين اتفاق بيفتد. پرسپوليس هميشه به تيمي تهاجمي معروف شده است. فردا هم به همين شکل خواهد بود. از بازيکنان خواسته ام هرگز عطش گلزني آن‌ها کم نشود.
سرمربي پرسپوليس گفت: شرايط سختي است و السد در بازي قبلي به بازيکنان خود استراحت داده است. شرايط خوبي دارند. اميدوار هستيم عملکردي که جلوي الشارجه داشتيم مقابل السد هم داشته باشيم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره