آخرين خبر/ استقلال تا چند ساعت ديگر در بازي مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف پاختاکور ازبکستان مي رود.
به گزارش فوتبالي، استقلال در اين ديدار وريا غفوري دفاع راست و کاپيتان خود را به دليل مصدوميت در اختيار ندارد و اين تنها خبر بد براي استقلالي ها نيست، آنها در بازي امشب هروويه ميليچ را هم به دليل 2 اخطاره بودن در اختيار ندارند. در اين بازي به احتمال زياد محمد دانشگر در دفاع راست و ميلاد زکي پور در دفاع چپ به کار گرفته خواهند شد.
استقلال که در بازي هاي اخيرش از توان و قدرت نفوذ غفوري و ميليچ در کناره استفاده مي کرد امشب در غياب دو بازيکن تاثير گذارش ممکن است به زحمت بيفتد پس مجيد نامجو مطلق سرمربي استقلال بايد فکري براي حفظ توازن تيمش در کناره ها و رفت برگشت بازيکن هاي جانشين غفوري و ميليچ کند.
غفوري و ميليچ همواره نقش مهمي در زمان حمله استقلال به سمت دروازه حريف دارند و توان هجومي آبي ها در زمان حمله افزايش پيدا مي کند و در هنگام دفاع آنها خيلي سريع سر جاي خود برمي گردند تا وظيفه دفاعي خود را انجام دهند. 
حفظ تعادل و توازن استقلال در کناره ها يکي از اصلي ترين نگراني هاي هواداران استقلال در غياب غفوري و ميليچ در ديدار امشب خواهد بود که بايد ديد نامجو مطلق مي تواند فکري براي آن داشته باشد يا خير.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد