نماد آخرین خبر

پنجره نقل و انتقالات فولاد باز شد

منبع
ايلنا
بروزرسانی
پنجره نقل و انتقالات فولاد باز شد

ايلنا/ محروميت باشگاه فولاد خوزستان در پرونده تخلف محمد بلبلي بخشيده شد.
محروميت باشگاه فولاد خوزستان در پرونده تخلف محمد بلبلي بخشيده شد. بهمن ماه سال گذشته در پرونده شکايت باشگاه سپيدرود رشت از باشگاه فولاد خوزستان در خصوص محمد بلبلي، باشگاه فولاد به محروميت از ثبت قرارداد با هر بازيکن جديد (داخلي و خارجي) به مدت 2 دوره زماني کامل و متوالي نقل و انتقالات محکوم شد.
محمد بلبلي در فصل نقل و انتقالات براي حضور در نوزدهمين دوره ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور با عقد قرارداد به مدت 3 سال به تيم فولاد خوزستان پيوست. اين در حالي است که باشگاه سپيدرود مدعي بود اين بازيکن با آنها قرارداد دارد و بدون دريافت رضايت‌نامه از اين باشگاه جدا شده است.
باشگاه فولاد خوزستان فقط يک هفته زمان داشت تا به اين راي اعتراض کند. پس از اعتراض باشگاه فولاد به اين راي و پيگيري‌هايي که طي ماه‌هاي گذشته انجام شد طبق آخرين نامه ارسال شده به باشگاه فولاد در حال حاضر براي پنجره نقل و انتقالات تابستاني اين محروميت به صورت موقت رفع شده است و آنها مي‌توانند براي خريد بازيکن اقدام کنند.
اين محروميت در حالي به صورت موقت بخشيده شده است که اين تيم به دليل همين محروميت و ممنوعيت ثبت قرارداد بازيکنان جديد با گذشت چند هفته از نقل و انتقالات تابستاني تنها با شروين بزرگ به عنوان بازيکن جديد قرارداد امضا کرده است. با حکم جديد قابل پيش بيني است که جواد نکونام براي مذاکره و خريد بازيکنان مدنظرش وارد اقدام شود و به صورت جدي اين هدف را دنبال کند تا تيم منظمي را براي مسابقات فصل آينده ليگ برتر ايران و ليگ قهرمانان آسيا آماده کند.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره