نماد آخرین خبر

امیری: باید پرچم پرسپولیس بالاتر برود

منبع
فارس
بروزرسانی
امیری: باید پرچم پرسپولیس بالاتر برود

فارس/ بازيکن تيم پرسپوليس گفت: السد هميشه مقابل ما مشکل داشته و بايد پرچم پرسپوليس و هوادارانش را بالاتر ببريم.
وحيد اميري درباره برتري مقابل شارجه امارات اظهار داشت: از وقتي به قطر آمديم، تمام بازي هاي ما راحت نبوده و سراسر استرس بوده است. در تمام ديدارها نياز مبرمي به برد داشتيم و خدا را شکر مي کنم توانستيم سه امتياز مسابقه با شارجه را کسب کرده و به عنوان صدرنشين صعود کنيم.
وي افزود: مي دانستيم کار راحتي مقابل شارجه نداريم زيرا حريف تيم خوبي بود که کيفيت بازيکنانش به ويژه در خط حمله بالا بود. خدا را شکر آناليز خيلي خوبي داشتيم و همين باعث شد زود به گل برسيم و در همان نيمه اول کار را تمام کنيم. هديه خوبي به هواداران داديم و اميدوارم با دعاي خيرشان بتوانيم به مراحل بالاتر صعود کنيم.
بازيکن تيم پرسپوليس درباره گل خود به شارجه گفت: اين گل زحمت تک تک بازيکنان بود. در بازي با شارجه دل بازيکنان نيمکت نشين و سکونشين با تيم بود و انرژي مثبت آنها سبب شد ۱۱ بازيکن داخل زمين از تمام وجودشان مايه بگذارند. خدا را شکر توانستم زحمات شان را به ثمر بنشانم. اميدوارم اين اتفاق ها براي هواداران بيشتر رقم بخورد و تمام تلاش ما خوشحالي هواداران است. اميدوارم روز به روز پرچم پرسپوليس و هوادارانش بالاتر برود.
اميري درباره بازي پرسپوليس و السد در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان توضيح داد: کل بازي هاي اين تورنمنت در قطر برگزار مي شود و تمام تيم ها شرايط برابري دارند. الدحيل در کشور خودش نتوانست از گروهش صعود کند و اين موضوع نشان مي دهد شرايط براي تمام تيم ها مساوي است. مي توان گفت پس از يک تعطيلي طولاني تمام تيم ها از شرايط آرماني خود دور هستند اما اميدوارم اتفاق ها به شکلي باشد که با صعود پرسپوليس همراه شود.
بازيکن پرسپوليس ادامه داد: مي دانيم همانگونه که تا اينجا کارمان راحت نبوده، مقابل السد هم کار سختي داريم. با اين وجود از هيچ تلاشي فروگذاري نمي کنيم. تمام وجودمان را مي گذاريم تا يک بازي خوب همراه با صعود به مرحله بعدي را به نمايش بگذاريم. هرچند بازي خيلي سختي داريم اما السد در سال هاي اخير هميشه با تمام شرايط خوب و امکانات زيادي که دارد مقابل پرسپوليس به مشکل خورده است. اطمينان دارم در اين بازي هم تمام تلاش خود را انجام مي دهيم و اميدوارم بتوانيم از اين مرحله صعود کنيم.ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره