نماد آخرین خبر

تکذیب خبر جدایی سرمربی تیم ملی فوتسال

منبع
مهر
بروزرسانی
تکذیب خبر جدایی سرمربی تیم ملی فوتسال

مهر/ سرمربي تيم ملي فوتسال خبر جدايي‌اش از اين تيم را تکذيب کرد و گفت: تا کسب نتيجه مطلوب در جام ملتهاي آسيا و صعود به جام جهاني اين راه ادامه خواهم داد.
سيدمحمد ناظم الشريعه با اشاره به جدايي محمد هاشم زاده از کادرفني تيم ملي فوتسال گفت: هاشم زاده فرد شناخته شده‌اي در فوتسال ايران است و از زمان بازيکني تا رسيدن به کادرفني تيم ملي از جايگاه خاصي برخوردار بوده است.
وي ادامه داد: در چند سال اخير وي به عنوان دستيارم در تيم ملي تلاش بسيار زيادي داشت و اکنون از جدايي‌اش احساس خلا مي کنم. هاشم زاده در مسائل فني و در ارتباط موثر با بازيکنان نقش پر رنگي داشت. او قطعا اين تصميم سخت را به دلايل متفاوتي گرفته و مسائل مالي هم بخشي از آن بوده است. با وجود ناراحتي زيادي که بابت عدم حضورش در تيم ملي دارم، اما از صميم قلبم آرزوي موفقيت برايش دارم. اميدوارم با بهتر شدن شرايط در آينده‌اي نزديک مجددا شاهد حضور هاشم زاده در تيم ملي باشيم.
سرمربي تيم ملي فوتسال درباره احتمال اضافه شدن مربي ديگري به کادرفني تيم ملي، گفت: تا اين لحظه هيچ چيز قطعي نيست. بايد با رييس کميته فوتسال نشست مشترکي داشته باشم و کليه جوانب را بررسي کنيم. پس از آن مي‌توانيم درخصوص استفاده از فرد جديد در کادرفني تيم ملي فوتسال تصميم گيري کنيم.
ناظم الشريعه که با سايت فدراسيون فوتبال گفتگو کرده است، با اشاره به اخبار منتشر شده درباره احتمال قطع همکاري وي با تيم ملي فوتسال ايران، تصريح کرد: تيم ملي در شرايط حساس اعزام به ازبکستان و حضور در مسابقات قهرماني آسيا قرار دارد، با اين حال در برخي موارد شاهد انتشار گمانه زني‌هاي خلاف واقع هستيم. با وجود همه کم و کاستي‌هايي که در برخي موارد وجود داشته، اما در برهه حساس کنوني هيچگونه تصميمي براي قطع همکاري با تيم ملي ندارم. ما محکوم به ادامه روند چندين ماه اخير هستيم و تا کسب نتيجه مطلوب در جام ملتهاي آسيا و صعود به جام جهاني اين راه ادامه خواهيم داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره