نماد آخرین خبر

تیر دروازه؛ دشمن بزرگ یاران جهانبخش مقابل یونایتد

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
تیر دروازه؛ دشمن بزرگ یاران جهانبخش مقابل یونایتد

ورزش 3/ شايد اگر ضربات به تير بازيکنان برايتون به گل تبديل مي خورد نتيجه ديگري براي اين تيم مقابل منچستريونايتد رقم مي خورد.
لحظاتي پيش ديدار بين دو تيم برايتون و منچستريونايتد از سري مسابقات هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس پايان يافت؛ ديداري فوق‌العاده جذاب و پر فراز و نشيب که نهايتاً با پيروزي 3-2 شاگردان اوله گنار سولسشر خاتمه يافت تا يونايتد اولين سه امتياز فصل خود را کسب کرده باشد.
برايتون اما هرگز در بازي امروز در مقابل منچستريونايتد يک تيم دست و پا بسته نبود و موقعيت‌هاي بسيار زيادي را روي دروازه حريف نامدار خود ايجاد کرد؛ تا جايي که شايد اگر آنها دقت بيشتري در ضربات نهايي خود به خرج مي‌دادند، نتيجه ديگري رقم مي‌خورد و حتي ياران عليرضا جهانبخش مي توانستند دومين شکست متوالي يونايتد را هم رقم بزنند.
نکته عجيب و البته جالب توجه درباره فرصت هاي برايتون در بازي امروز اما به ضربات بازيکنان اين تيم به تير دروازه اختصاص داشت. شاگردان گراهام پاتر 5 مرتبه توپ را به تير دروازه حريف کوبيدند. همچنين منچستريونايتد در شرايطي به 3 گل و پيروزي برابر برايتون رسيد که تنها 3 شوت در چارچوب به ثبت رساند و نکته جالب تر اينکه تعداد ضربات به تيرک برايتون بيشتر از ضربات در چارچوب شاگردان سولسشر بود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره