ورزش 3/ شايد اگر ضربات به تير بازيکنان برايتون به گل تبديل مي خورد نتيجه ديگري براي اين تيم مقابل منچستريونايتد رقم مي خورد.
لحظاتي پيش ديدار بين دو تيم برايتون و منچستريونايتد از سري مسابقات هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس پايان يافت؛ ديداري فوق‌العاده جذاب و پر فراز و نشيب که نهايتاً با پيروزي 3-2 شاگردان اوله گنار سولسشر خاتمه يافت تا يونايتد اولين سه امتياز فصل خود را کسب کرده باشد.
برايتون اما هرگز در بازي امروز در مقابل منچستريونايتد يک تيم دست و پا بسته نبود و موقعيت‌هاي بسيار زيادي را روي دروازه حريف نامدار خود ايجاد کرد؛ تا جايي که شايد اگر آنها دقت بيشتري در ضربات نهايي خود به خرج مي‌دادند، نتيجه ديگري رقم مي‌خورد و حتي ياران عليرضا جهانبخش مي توانستند دومين شکست متوالي يونايتد را هم رقم بزنند.
نکته عجيب و البته جالب توجه درباره فرصت هاي برايتون در بازي امروز اما به ضربات بازيکنان اين تيم به تير دروازه اختصاص داشت. شاگردان گراهام پاتر 5 مرتبه توپ را به تير دروازه حريف کوبيدند. همچنين منچستريونايتد در شرايطي به 3 گل و پيروزي برابر برايتون رسيد که تنها 3 شوت در چارچوب به ثبت رساند و نکته جالب تر اينکه تعداد ضربات به تيرک برايتون بيشتر از ضربات در چارچوب شاگردان سولسشر بود.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد