نماد آخرین خبر

برترین‌های روز دوم جام حذفی تنیس معرفی شدند

منبع
تسنيم
بروزرسانی
برترین‌های روز دوم جام حذفی تنیس معرفی شدند

تسنيم/ تيم‌هاي حاضر در روز دوم مسابقات جام حذفي تنيس بانوان ۱۰ مسابقه را برگزار کردند.
به نقل از روابط عمومي فدراسيون تنيس، مسابقات جام حذفي تنيس باشگاه‌ها و دسته‌هاي آزاد کشور  در بخش بانوان به ميزباني فدراسيون تنيس و در دهکده ورزشي چهارباغ کرج آغاز شد.
در‌ دومين روز بازي‌ها هيئت تنيس فارس (ب) با نتيجه‌ 2 بر يک مقابل حميد کلاب شکست خورد، تيم شهيد شرافتي با نتيجه 3 بر صفر آکادمي تنيس مهذب‌نيا (د) را برد، هيئت تنيس همدان با همين نتيجه از سد تلنتس (الف) عبور کرد، اسپاداناي اصفهان با نتيجه 3 بر صفر سپهر کاغذ يزد را از پيش رو برداشت، پايگاه قهرماني البرز (ب) با تکرار اين نتيجه آکادمي تنيس مهذب‌نيا (ه) را مغلوب کرد، اميد تهران با نتيجه 3 بر صفر يدي کلاب را برد و آکادمي تنيس مهذب‌نيا (ب) با نتيجه 2 بر يک مقابل آتس اصفهان به برتري رسيد.
همچنين ماني کلاب با نتيجه 2 بر يک آکادمي تنيس مهرزاد را شکست داد و نوريان تهران با همين نتيجه مقابل آکادمي‌ تنيس مهذب‌نيا (ج) شکست خورد و در آخرين ديدار تيم عقاب تهران با نتيجه 2 بر يک‌ ساناي تهران را معلوب کرد.
در ادامه اين رقابت‌ها و در  روز سوم مرحله گروهي، تيم‌ها با انجام‌ 10 مسابقه به مصاف حريفان خود مي‌روند تا تکليف تيم‌هاي حاضر در مرحله بعدي مسابقات مشخص شود.
اين رقابت‌ها از 4 تا 12 مهر ماه در دهکده ورزشي چهار باغ البرز برگزار مي‌شود. حسن لاچيناني سرداور نشان سفيد کشورمان به‌عنوان ناظر داوري و‌ بهناز تعبدي به‌عنوان سرداور در مسابقات حضور دارند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره