نماد آخرین خبر

انگشت دردسرساز مهاجم پرسپولیس

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
انگشت دردسرساز مهاجم پرسپولیس

ورزش 3/ مهاجم جنوبي پرسپوليس در چهارمين حضور خود با پيراهن اين تيم اولين گلش را به ثمر رساند و اين در حالي بود که از ناحيه انگشت پا با مشکل مواجه بود.
 عيسي آل کثير که توانسته در فرصت کوتاه حضورش در پرسپوليس اعتمادها را به خود جلب کند و نمايش اميدوارکننده‌اي به جا گذاشته، برابر الشارجه اولين گلش را براي سرخپوشان به ثمر رساند تا جشن گل خود را برپا کند.
آل کثير که در ديدار مقابل التعاون دچار آسيب ديدگي (مو برداشتن انگشت پا) شده بود، به سختي مقابل الدحيل به ميدان رفت و برابر الشارجه نيز نتوانست از خصوصيت شوتزني خود به اين دليل بهره ببرد.
اکنون اما يحيي گل محمدي با علم به بازي حساس مقابل السد و فرصت‌هايي که نبايد به هيچ عنوان از دست بروند، اميدوار است اين مهاجم را با آمادگي کاملي در اختيار داشته باشد و مقابل حريف قدرتمند خود روي گلزني و نمايش موفق آل کثير حساب ويژه‌اي باز کرده است.
ميثم عليپور، فيزيوتراپ و عضو کادرپزشکي پرسپوليس در جلسه سه نفره با يحيي گل محمدي و آل کثير آخرين وضعيت اين مهاجم را به اطلاع سرمربي سرخپوشان رساند. کادرپزشکي پرسپوليس با توجه به فشردگي بازي‌ها و شرايط سخت ريکاوري، از اهميت بالاي آمادگي بازيکنان آگاهي دارند و يحيي اميدوار است شاگردانش را در بالاترين حد آمادگي در اختيار داشته باشد و اميدوار به عبور از سد السد شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره