نماد آخرین خبر

خدا را شکر مورینیو امروز اینجا نبود!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ سرمربي منچستريونايتد پس از برتري دراماتيک تيمش برابر برايتون به شوخي با ژوزه مورينيو پرداخت.
منچستريونايتد امروز در ديداري تماشايي و البته عجيب توانست برايتون را در زمينش 2-3 شکست دهد. يونايتد ابتدا از ميزبانش عقب افتاد ولي در ادامه توانست توسط هري مگواير به گل تساوي دست پيدا کند.
در ابتداي نيمه دوم، مارکوس راشفورد توانست حساب کار را 1-2 کند اما برايتون در دقيقه 95 و روي سانتر علي رضا جهانبخش به گل تساوي دست يافت. اين پايان کار نبود و يونايتد دو دقيقه بعد به يک ضربه پنالتي دست يافت و برونو فرناندز توانست گل برتري شياطين سرخ را به ثمر برساند.
برايتون در اين بازي بسيار بدشانس بود و 5 بار ضرباتش به تير برخورد کرد. به خصوص لئاندرو تروساد که دو بار، تير دروازه او را ناکام گذاشت.
اوله گنار سولسشر سرمربي يونايتد در نشست خبري پس از بازي گفت:« وقتي برايتون کار را به تساوي کشاند، به اين فکر مي کردم که آيا دو امتياز از دست داديم يا اينکه شايد لياقت همين يک امتياز را داشتيم؟ نمي دانم واقعا شايسته برد بوديم يا نه اما به خاطر شخصيتي که در پايان بازي از خودمان نشان داديم و اينکه پس از گل تساوي حريف هم تسليم نشديم، خودمان را لايق سه امتياز مي دانم. واکنش مان به هر دو گل حريف عالي بود.
پس از گل دوم برايتون حمله کرديم و نتيجه اش را هم گرفتيم. از اين حيث مي توانم بگويم که نسبت به فصل قبل پيشرفت کرده ايم چون سال گذشته در چنين بازي هايي نمي توانستيم به برتري برسيم. فصل گذشته پس از ليورپول کمترين شکست را داشتيم اما تيمي با تساوي هاي زياد بوديم. اين برد يک پالس مثبت براي کل تيم بود.»

سولسشر سپس به 5 ضربه به تير برايتون اشاره کرد و به شوخي با اظهارنظر اخير ژوزه مورينيو پرداخت.
سولسشر گفت:« اول از همه بگويم که خوشحالم که ژوزه مورينيو اينجا نبود تا ارتقاع تير را اندازه بگيرد. شايد امروز دروازه ها کوچک تر از مقياس واقعي شان بودند.
برايتون امروز خيلي حمله کرد و بدشانس هم بود و ما سعي کرديم اين تيم را از جلو پرس کنيم ولي کار ساده اي نبود. برايتون بازيکنان خوب و باکيفيتي در عقب دارد که به خوبي با توپ کار مي کنند. ما امروز در بهترين فرم مان نبوديم؛ با اين حال نشان داديم که پا به پاي حريف و تا دقيقه آخر مي جنگيم.»
لازم به ذکر است که اشاره سولسشر به مصاحبه مورينيو پس از بازي تاتنهام و شکنديا بود.
سرمربي پرتغالي تاتنهام بعد از پايان بازي با شکنديا ادعاي جالب و در نوع خود عجيبي را مطرح کرد. ژوزه مورينيو مدعي شد که دروازه هاي استاديوم خانگي شکنديا از حد معمول کوچکتر بوده است. او در اين باره گفت: « به دروازه رفتم و پي بردم که واقعاً کوچک است. فورا احساس کردم که مشکلي وجود دارد و به همين خاطر از نماينده يوفا خواستم که به مسئله ورود کند. بعد از بررسي دقيق فهميديم که دروازه ها 5 سانتي متر کوچک بودند.
من که دروازه‌بان نيستم وقتي دستانم را باز کردم کاملا به اين موضوع پي بردم. خود آنها که مدتها به گونه‌اي درون دروازه زندگي مي‌کنند و اين موضوع را به طور دقيق تشخيص مي دهند.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد