نماد آخرین خبر

ماموریت بزرگ پرسپولیس در آسیا

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ماموریت بزرگ پرسپولیس در آسیا

ورزش 3/ شاگردان يحيي گل محمدي فرداشب ماموريت بزرگي پيش رو خواهند داشت و به دنبال حذف مدعي اين فصل ليگ قهرمانان آسيا خواهند بود.
پرسپوليس در شرايطي بار ديگر پا به ليگ قهرمانان آسيا گذاشت که از دو ديدار ابتدايي خود در اين رقابت‌ها تنها دو امتياز کسب کرده بود و شانس کمي براي صعود آنها با توجه به شکست برابر الدحيل قطر و 6 امتيازي شدن التعاون مي‌رفت. 
شاگردان يحيي گل محمدي اما با دو پيروزي بزرگ برابر التعاون مدعي صعود شدند و در ادامه اما شکست بدموقع برابر الدحيل قطر کار را براي آنها سخت کرد. آنها اما توانستند با يک پيروزي شيرين برابر الشارجه به عنوان صدرنشين راهي مرحله حذفي شوند. نکته جالب توجه اينکه صعود پرسپوليس به عنوان صدرنشين همراه شد با حذف الدحيل قطر که پيش از ديدار پاياني شانس اول اين گروه محسوب مي‌شد.
قطري‌ها که پيش از اين الريان و السيليه را در مرحله پلي‌آف حذف شده ديده بودند، اکنون با حذف الدحيل تنها السد قطر را در سوداي جام مي‌بينند. تيمي که هدايت آن برعهده ژاوي هرناندز فوق ستاره سابق بارسلونا و تيم ملي اسپانيا قرار گرفته است و اميدوار است با ستاره‌هاي خود از امتياز ميزباني براي دستيابي به هدف بزرگ خود در اين رقابت‌ها سود ببرد.
نمايندگان ايراني که سهم زيادي در حذف حريفان قطري داشتند، اکنون برابر آخرين نماينده اين کشور قرار خواهند گرفت. پيش از اين شهرخودرو در مرحله پلي آف موفق به شکست السيليه شده بود و استقلال نيز الريان را شکست داده بود. پرسپوليس نيز در مرحله گروهي عليرغم شکست در دو بازي رفت و برگشت مقابل الدحيل در نهايت شرايط گروه به سمتي رفت که اين حريف قدرتمند از صعود بازماند.
اکنون آخرين ماموريت نمايندگان ايراني براي حذف رقباي قطري پيش پاي پرسپوليس قرار گرفته است. جبران شکست در جدال با الدحيل و حذف السد قطر مي‌تواند يک خاطره کاملا تلخ در فصل 2020 ليگ قهرمانان آسيا براي قطري‌ها شکل دهد و شاهد حذف تمام نمايندگان خود در جدال با نمايندگان ايراني باشند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره