نماد آخرین خبر

قوچان‌نژاد ۳۳ ساله مثل گوچی تیم ملی!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ زوله با نمايش درخشان و دبل مهاجم ايراني خود مقابل اسپارتا روتردام به برتري رسيد.
در ادامه بازي‌هاي هفته سوم ليگ ارديويسه هلند، تيم زوله که رضا قوچان‌نژاد را براي سومين مسابقه پياپي به‌عنوان مهاجم نوک در خط حمله داشت، از ساعت ۱۸ امشب در ورزشگاه مک‌دري پارک با اسپارتا روتردام رده پانزدهمي اسپارتا روتردام ديدار کرد.
در شرايطي که نيمه اول با تساوي بدون گل رو به پايان بود، تيم زوله روي توپ ارسالي از کرنر سمت چپ زمين و ضربه سر يوتا ناکاياما نزديک بود گلزني کند که ميکا پينتو، بازيکن پرتغالي اسپارتا روتردام روي خط دروازه با دست توپ را دفع کرد تا داور در اين صحنه اعلام پنالتي و مدافع حريف را اخراج کند.
رضا قوچان‌نژاد پس از دو هفته ناکامي در گلزني، امشب پنالتي زوله را در وقت‌هاي اضافه نيمه اول تبديل به گل کرد تا تيمش با برتري يک بر صفر برابر اسپارتا روتردام به رختکن برود.
در حالي که يک دقيقه و ۲۰ ثانيه از شروع نيمه دوم گذشته بود، زوله روي توپ ارسالي از کرنر و رفت و برگشتي که بخاطر دفع ناقص مدافعان اسپارتا روتردام اتفاق افتاد، با ضربه پاي راست و غير تخصصي قوچان‌نژاد به گل دوم دست يافت.
کلينت ليمانس با شوت روي پا گل سوم زوله را به ثمر رساند و ناکاياما، هافبک ملي‌پوش ژاپني چهارمين گل ياران گوچي را در دقيقه ۷۱ با ضربه سر زد تا اين تيم پس از يک شکست و يک مساوي، به نخستين پيروزي فصل با نتيجه ۴ بر يک مقابل اسپارتا روتردام برسد و با ۴ امتياز موقتا در رده هفتم جدول ليگ ارديويسه قرار بگيرد.

قوچان‌نژاد که حضور ۷۴ دقيقه‌اي مقابل اسپارتا روتردام داشت، امشب نوار گل نزدن‌هاي خود را پاره کرد تا با اين درخشش جايگاهش در ترکيب تيمش را هم محکم کند و اميدوار به گلزني در هفته‌هاي آينده بماند.
گوچي فوتبال ايران که سال گذشته در ۱۳ بازي ۷ گل به ثمر رسانده و در اين فصل هم ۲ گل در ۳ مسابقه به نام خود ثبت کرده، با اين عملکرد نشان مي‌دهد که در ۳۳ سالگي هم مي‌توان روي او حساب باز کرد؛ درست مثل زماني که در بازي‌هاي تيم ملي ايران مي‌درخشيد و گل‌هاي خاطره‌انگيز مي‌زد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره