نماد آخرین خبر

گلزنی مهم است نه زدن توپ به تیر دروازه!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
گلزنی مهم است نه زدن توپ به تیر دروازه!

ورزش 3/ برونو فرناندز، ستاره پرتغالي منچستر يونايتد معتقد است که اين تيم مقابل برايتون کمي شانس آورده است.
 شاگردان اوله گنار سولسشر در نبرد با برايتون اصلاً عملکرد اميدوار کننده اي از خود ارائه ندادند اما با چاشني شانس به پيروزي 3-2 دست يافتند تا اولين سه امتياز فصل را به حساب خود واريز کرده باشند.
در دقيقه 101 بازي و بعد از به دست آمدن يک کرنر براي منچستريونايتد يک صحنه مشکوک در محوطه جريمه برايتون رخ داد که داور مسابقه بعد از مراجعه به VAR تشخيص داد که بازيکن تيم ميزبان مرتکب خطاي هند شده و در نهايت پنالتي اعلام کرد. مطابق انتظار ستاره پرتغالي يونايتد يعني برونو‌فرناندز پشت توپ ايستاد و با آرامش کامل گل پيروزي بخش شياطين سرخ را به ثمر رساند تا رکورد فوق العاده خود در ضربات پنالتي را همچنان حفظ کرده باشد.
زننده گل پيروزي بخش منچستريونايتد درباره اين مسابقه گفت: " فکر مي‌کنم که ما فضاي زيادي به حريف داديم. ما آنقدر تهاجمي عمل نکرديم اما در جريان مسابقه دو گل به ثمر رسانديم. ما بايد خيلي بهتر از اينها عمل کنيم. برايتون خيلي خوب بازي کرد اما شايد به اين دليل بود که ما خيلي جنگجويانه عمل نکرديم. ما بايد در بازپس گيري توپ و مالکيت بهتر عمل کنيم. شايد برايتون لياقت بيشتري داشت. امتياز با گلزني به دست مي آيد نه با زدن توپ به تير دروازه. گاهي شما بايد شانس هم داشته باشيد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره