نماد آخرین خبر

کاپیتان جدید آبی‌ها استیون جرارد است؟!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ چلسي نمايشي ضعيفي برابر وست بروم داشته و در همان 30 دقيقه ابتدايي سه گل دريافت کرده است.
چلسي هفته اول ليگ برتر را با برتري مقابل برايتون آغاز کرد، اما تيم فرانک لمپارد در دومين هفته و در شبي که مقهور اشتباه عجيب کپا آريزابالاگا شد، 1-2 مقابل ليورپول شکست خورد و حالا در سومين هفته در آستانه دومين باخت متوالي قرار گرفته است. دروازه تيم صورتي پوش چلسي در 30 دقيقه ابتدايي سه بار مقابل وست بروم باز شده است.
در همان دقيقه چهارم بازي بود که کالوم رابينسون در سمت چپ محوطه صاحب موقعيت شده و با يک ضربه زميني و دقيق به گوشه دروازه ويلي کابايرو موفق شد گل اول وست بروم را به ثمر برساند.
اما در دقيقه 25 تياگو سيلوا که در اولين بازي اش براي چلسي بازوبند کاپيتاني را نيز بر بازو بسته، دچار اشتباه عجيبي در ميانه ميدان شد و توپربايي کالوم رابينسون در نهايت او در موقعيت گلزني قرار داد تا او زننده گل دوم خودش و تيمش لقب گير
اشتباه تياگو سيلوا مانند کار استيون جرارد در ديدار سال 2014 ليورپول مقابل چلسي و بر باد رفتن روياي قهرماني مرسي سايدي ها بود. چلسي در همين سه هفته سه اشتباه فردي منجر به دريافت گل داشته که با کل آمار فصل قبل اين تيم برابري مي کند.
اما طوفان وست بروم ادامه يافت و در دقيقه 28 اين کايل بارتلي بود که در گوشه سمت چپ محوطه صاحب موقعيت شده و با ضربه اي دقيق به گوشه دروازه موفق به زدن گل سوم هم شد. چلسي کار بسيار دشواري براي تغيير نتيجه دارد و بايد ديد ستاره هاي گرامقيمت فرانک لمپارد مي توانند در ادامه بازي اوضاع را تغيير دهند يا خير.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره