نماد آخرین خبر

می‌خواهم ۳۰۰ بازی دیگر در لیگ برتر انجام دهم!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
می‌خواهم ۳۰۰ بازی دیگر در لیگ برتر انجام دهم!

ورزش 3/ رياض محرز معتقد است که منچسترسيتي فصل گذشته به اندازه کافي براي کسب جان خوب عمل نکرده است.
سلطه تيم پپ گوارديولا بر فوتبال انگليس نهايتاً در فصل 20-2019 از بين رفت و ليورپول موفق شد به مقام قهرماني ليگ برتر دست پيدا کند. منچسترسيتي فصل گذشته را با 18 امتياز کمتر نسبت به تيم قهرمان پايان داد و با 9 شکست نيز روبرو شد. آنها همچنين در ليگ قهرمانان اروپا نيز با حذف ناباورانه در برابر ليون از دور رقابت‌ها کنار رفتند.
ستاره الجزايري منچسترسيتي يعني رياض محرز درباره کيفيت اين تيم البته شرايط ليگ برتر انگليس مي گويد: " از نظر من ليگ برتر انگليس بهترين ليگ دنياست. البته من در همه ليگ ها بازي نکرده ام اما اينجا را بسيار دوست دارم. انجام 200 بازي در اين ليگ دستاورد شگفت انگيزي است اما من مي خواهم 200 يا 300 بازي ديگر انجام دهم.
فکر مي‌کنم که ما در فصل گذشته آنقدر خوب نبوديم که بتوانيم جامي بدست آوريم. اکنون اما مي‌دانيم که بايد پيشرفت کنيم تا در پايان فصل به چيزي که مي خواهيم دست پيدا کنيم. من فکر مي‌کنم که ما يک تيم بسيار خوب در اختيار داريم. با اين حال مهمترين نکته ثبات و تمرکز است ما مي خواهيم از اين مسئله برخوردار باشيم."
رياض محرز درباره بازي فرداي منچستر سيتي در مقابل تيم سابقش يعني لستر نيز گفت: " هر آن چيزي که من در آنجا به عنوان يک بازيکن و در تيم به دست آوردم شگفت انگيز بود. من لحظات شگفت انگيزي را در آنجا پشت سر گذاشته ام. يک بازي بسيار سخت خواهيم داشت‌. هر دو تيم فصل گذشته خوب بودند و بازيکناني عالي در اختيار دارند. من نمي‌دانم لستر چگونه بازي مي‌کند اما قطعاً يک ديدار سخت خواهد بود."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره