نماد آخرین خبر

واکنش توخل به جذب مدافع آلمانی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ توماس توخل، سرمربي آلماني پاري سن ژرمن به شايعات علاقه اين تيم به آنتوني‌ روديگر و تيمو باکايوکو واکنش نشان داد.
پنجره نقل و انتقالات ليگ يک فرانسه تا تاريخ 5 اکتبر باز خواهد بود و طبق معمول باشگاه پاري سن ژرمن با بازيکنان زيادي در ارتباط بوده است. پاري سن ژرمن که تا فينال رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپاي فصل گذشته نيز پيش رفته بود در فصل 21-2020 ديگر تياگو سيلوا و ادينسون کاواني را در اختيار نخواهد داشت؛ موضوعي که باعث شد اين تيم به جذب جايگزين براي اين بازيکنان احتياج داشته باشد.
پاري سن ژرمن طي هفته هاي گذشته مذاکراتي را با مدافع آلماني چلسي يعني آنتونيو روديگر انجام داده است. از طرف ديگر گفته مي‌شود که تيمو باکايوکو نيز ديگر گزينه نقل و انتقالاتي PSG محسوب مي شود.
توماس توخل در اين باره گفت: " من دوست ندارم در مورد شايعات اظهارنظر کنم. اين بازيکنان به باشگاه هاي ديگر تعلق دارند و ما بايد به آن احترام بگذاريم. صحبت در مورد اين دو بازيکن فايده اي ندارد.
فقط مي توانم بگويم که باشگاه نظر من را مي داند. آنها از تجزيه و تحليل من و کادر فني خبر دارند. صبر مي کنم. پنجره نقل و انتقالات تمام نشده است. شرايط آسان نيست اما ما هنوز کمي وقت داريم."
مدافع ايتاليايي يعني الساندرو فلورنزي تا اينجا تنها خريد باشگاه پاري سن ژرمن در نقل و انتقالات تابستاني بوده است. توماس توخل در تمجيد از اين بازيکن گفت: " ما بسيار راضي هستيم. تغيير باشگاه در يک شهر جديد و يک کشور جديد آسان نيست. اما او از همان لحظه ورود کيفيت خود را نشان داد. او يک پسر بسيار قابل اعتماد است و از حضور در زمين خوشحال است. من اين تصور را دارم که او به سرعت توسط تيم پذيرفته شد و ما مي توانستيم اين موضوع را ببينيم. اين شروع کار بسيار خوبي برايش به حساب مي آيد و اميدوارم همينطور ادامه پيدا کند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره