نماد آخرین خبر

تنهایی مسی؛ در جستجوی قاتل برای غرق زیردریایی!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ فردا شب بارسلونا به مصاف ويارئال خواهد رفت؛ در حالي که ليونل مسي زوج خطرناک خود در خط حمله را کيلومترها دورتر و در مادريد مي بيند.
به نقل از اسپورت، دوران رونالد کومان در بارسلونا از فردا رسما شروع خواهد شد و او بايد تيمش را در نوکمپ به مصاف ويارئال بفرستد. 
اين اولين بازي فصل بارسا محسوب مي شود و کومان قرار است با سيستم 1-3-2-4 بارسا را روانه ميدان کند. يک تغيير تاکتيک بزرگ که بايد ديد چگونه جواب خواهد داد.
بدون شک درخواست جدايي ليونل مسي و سپس ماندني شدن او و در ادامه، پيوستن لوئيس سوارز به اتلتيکو تابستان بارسا را تحت تاثير خود قرار داد. ديگر سوارزي در خط حمله بارسا نيست و کومان بايد تيمش را به بازي بدون او عادت بدهد. شکي نيست که مسي غيبت سوارز را در زمين احساس خواهد کرد؛ بازيکني که از سال 2014 که به بارسا پيوست، توانسته بود 6 گل از 19 گل بارسا را به اين تيم بزند و 5 پاس گل نيز بدهد.
مسي در بازي فردا به جاي سوارز همراهان ديگري خواهد داشت. آنتوان گريزمان، آنسو فاتي، فيليپه کوتينيو، فرانسيسکو ترينکائو و عثمان دمبله در دسترس کومان هستند تا از آنها کنار مسي استفاده کند. بازيکناني که به نظر مي رسد براي ضربه زدن به ويارئال انگيزه کافي را دارند و از لحاظ کيفيت نيز در سطح بالايي قرار دارند. ويارئالي که با اوناي امري تيمي بهتر از سال هاي قبل در اختيار دارد.
بارسا به زوج مسي و سوارز در بازي برابر ويارئال عادت کرده بود. زوجي که همواره نيز مقابل زير دريايي زرد مي درخشيد و حداقل يک گل يا پاس گل در اين بازي به ثبت مي رساند. از فصل 15-2014 مسي و سوارز در پنج ديدار از شش ديداري که بارسا ميزبان ويارئال بود، کنار هم در ميدان بودند. مسي توانسته 4 گل در نوکمپ به ويارئال بزند و سه پاس گل هم بدهد در حالي که سوارز دو گل و دو پاس گل را به ثبت رساند.

زماني که سوارز در ميدان نبود(16-2015) مسي توانست يک گل بزند و يک پاس گل بدهد و زماني که فصل 19-2018 مسي در زمين نبود، سوارز يک پاس گل داد.
فردا سوارز با پيراهن اتلتيکو برابر گرانادا به ميدان خواهد رفت و مسي کيلومترها دورتر بدون لوئيسيتو، ويارئال را پيش رو خواهد داشت.
تماشاي بازي هاي مسي و سوارز کنار يکديگر لذتي فراوان داشت ولي حالا بايد ديد اين دو، دور از يکديگر چه نمايشي خواهند داشت. سيمئونه در اتلتيکو وظيفه بازگرداندن روحيه به سوارز و گرفتن بهترين بازي از او را دارد و کومان در بارسا بايد زوجي جديد براي مسي در خط حمله پيدا کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره