آخرين خبر/ ترکيب رئال مادريد براي بازي مقابل رئال بتيس در هفته سوم لاليگا اعلام شد. رئال مادريد که در بازي قبلي به تساوي بدون گل در زمين سوسيه داد رضايت داد فقط برد مي خواهد و به همين خاطر با دو مهاجم در بازي حاضر شده است.
به گزارش فوتبالي، رئال مادريد در بازي قبلي با سيستم 1-3-2-4 بازي کرد اما در اين بازي به نظر مي رسد که به سراغ سيستم 2-4-4 رفته است. مارتين اودگارد چهره تازه وارد نروژي همچنان فيکس است در حالي که يوويچ که در بازي قبلي 90 دقيقه روي نيمکت نشست در ترکيب قرار گرفته تا رئال با زوج مهاجم صرب و بنزما بازي کند و تلاش کند تا به نوعي مشکل گلزني خود را به دست فراموشي بسپرد. ترکيب رئال مادريد مقابل بتيس بدين شرح است : کورتوا، کارواخال، واران، راموس، مندي، کاسميرو، والورده، کروس، اودگارد، يوويچ و بنزما. 
از سويي رئال بتيس که با هدايت مانوئل پلگريني شيليايي فصل را با دو پيروزي درخشان شروع کرده و به شدت روي فرم است با اين ترکيب وارد زمين شده است: روبلس، امرسون، ماندي، بارترا، الکس مورنو، ويليام، گويدو رودريگز، خواکين، فکير، کانالس و سانابريا.
پلگريني که تجربه سرمربيگري در رئال مادريد را هم دارد در بازگشت به لاليگا عملکرد خوبي داشته و مي خواهد سد راه مدافع عنوان قهرماني شود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد