نماد آخرین خبر

گیر خبرنگاران روسی روی سردار آزمون

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ مصدوميت سردار آزمون پيروزي 6 بر صفر زنيت برابر يوفا را تلخ کرده است و هنوز اطلاع دقيقي از شرايط او در دست نيست.
در ادامه رقابت‌هاي هفته نهم ليگ برتر روسيه، تيم زنيت سنت‌پترزبورگ که مثل هميشه سردار آزمون را در ترکيب و به همراه آرتم زيوبا در خط حمله داشت، از ساعت ۱۷ امروز در استاديوم خانگي گازپروم آرنا مقابل تيم رده چهاردهمي اوفا قرار گرفت و در پايان با نتيجه 6 بر صفر به برتري رسيد.
سردار آزمون که حالا يکي ديگر از ستاره‌هاي سرشناس فوتبال روسيه به شمار مي‌رود، بار ديگر مهره کليدي تيمش بود و توانست نقش بسيار پررنگي پيش از خروج اجباري از زمين براي زنيت ايفا کند. سردار آزمون پس از ثبت دو گل و گرفتن يک پنالتي در بازي، در دقيقه ۸۰ به دليل ناراحتي و آسيب ديدگي شديد از ناحيه پاي چپ روي زمين افتاد و درنهايت سرمربي تيم چاره اي جز تعويض او پيدا نکرد.
در پايان بازي وقتي سماک در نشست خبري درباره بازي صحبت مي‌کرد، خبرنگاران دو بار از اين مربي اوکرايني درمورد وضعيت مصدوميت سردار آزمون سوال کردند.
سماک در مرتبه اول سعي کرد با اشاره به ساير مصدومان تيم نظير مالکوم و لاورن که از چهره‌هاي سرشناش تيم هم هستند، توجه خبرنگاران را از پاسخ درباره شرايط آزمون منحرف کند ولي در مرتبه دوم يکي از خبرنگاران به شکل مشخص از سماک در مورد سردار آزمون پرسيد و اينکه ميزان مصدوميت او چقدر است.
سماک پس از مواجه شدن با سوال دوم اينطور در مورد شرايط آزمون توضيح داد:« کاملا مشخص است که وضعيت او هنوز مشخص نيست. پاي او ضربه خورده است. خيلي سخت است که بخواهيم دقيق بگوييم او چقدر صدمه و آسيب ديده است و فقط بايد منتظر نتايج بررسي‌ها ماند. اما شايد اين مصدوميت جدي باشد.» 

همانطور که مربي اوکرايني تيم فوتبال زنيت مي‌گويد، هنوز به طور دقيق نمي‌توان در مورد شرايط مهاجم ملي پوش تيم ملي ايران صحبت کرد ولي در صورتي که مصدوميتي جدي گريبان آزمون را گرفته باشد، اين خبري خواهد بود که هم تيم ملي ايران و هم باشگاه روسيه اي را به شدت ناراحت خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره