نماد آخرین خبر

بهترین گزینه سرمربیگری استقلال

منبع
فارس
بروزرسانی
بهترین گزینه سرمربیگری استقلال

فارس/ پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: استقلال با تيمي بازي مي کرد که تقريبا شاکله تيم ملي ازبکستان را تشکيل مي دادند اما چون نماينده ايران خسته بود ناي رقابت با تيم فيزيکي پاختاکور را نداشت.
بهتاش فريبا در خصوص ديدار استقلال و پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: تيم پاختاکور 8 ملي پوش داشت و در واقع استقلال با تيمي بازي مي کرد که  تيم ملي ازبکستان بود و شاکله يک تيم ملي را داشت. آنها تيم ما را خوب آناليز کرده بودند که استقلال در چند روز 2 بازي کرده و متوجه شدند که اين تيم خسته است به همين دليل سعي کردند بازيکنان ما را دنبال توپ بدوانند.
وي افزود: خستگي بازيکنان ما يک طرف و دويدن بازيکنان ما دنبال توپ يکطرف ديگر باعث شد تا آناليز حريف درست از آب در بيايد. مثلا مسعود ريگي که در هر بازي 12 کيلومتر مي دويد در اين ديدار جان نداشت. علي کريمي هم همين شرايط را داشت. عدم حضور غفوري و ميليچ هم در اين بازي کاملا تاثيرگذار بود.
پيشکسوت استقلال تاکيد کرد: روي 2 اشتباه کاملا فردي گل خورديم، مثلا روي گل اول دانشگر راحت مي توانست توپ را بزند و روي گل دوم هم چشمي اشتباه کرد. هرچه جلوتر مي رفتيم به جز باقري و رضاوند نمي شد فرد ديگري را وارد زمين کرد که جلوي فشار ازبک ها را بگيرد.
وي يادآور شد:تيم پاختاکور تيم باهوشي بود و اگر پنالتي استقلال گرفته مي شد و بازي به وقت اضافه کشيده مي شد کار سخت تر مي شد چون بازيکنان ما خسته تر مي شدند.البته اگر تک به تک هاي قائدي و شيخ دياباته گل مي شد مطمئنا روند بازي به صورت کامل عوض مي شد ولي فوتبال هميشه به خاطر همين مسائل که غير قابل پيش بيني است جذاب مي شود.
فريبا تاکيد کرد: بازيکنان استقلال جان کندند و تلاش کردند ولي يک زماني ديگر بدن بازيکن جواب نمي دهد و شما ديديد که استقلال با خستگي که در اين مسابقات داشت واقعا خوب کار کرد اما توان بدني اش بيش از اين نبود.

وي در خصوص اينکه وضعيت سرمربي استقلال چه مي شود گفت: اگر بخواهيم براي سرمربي تصميم بگيريم بايد همه چيز را لحاظ کنيم. اين روزها صحبت از حضور الکساندر نوري است ولي همه چيز بايد واکاوي شود. از نظر من نامجومطلق بد نتيجه نگرفته چون در اين مدت که بازيکن نداشته و يا اتفاقات ديگري رخ داده خوب کار کرده است. اين را هم بگويم چون نمي شود مربي خارجي بگيريم به نظر من نامجو مطلق بهترين گزينه است.
پيشکسوت استقلال تصريح کرد: جا دارد يک خسته نباشيد به کادر فني و بازيکنان استقلال بگويم ولي مسابقات آسيايي ديگر تمام شده و ما بايد بستر را براي ليگ سال بعد آماده کنيم ضمن آنکه اين نکته هم بايد در دستور کار قرار بگيرد که با علي کريمي هم تمديد قرارداد شود. اميدوارم استقلال سال آينده با يک شرايط مناسب در مسابقات ليگ برتر شرکت کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره