نماد آخرین خبر

ریمونتادای جنجالی رئال‌مادرید با VAR و پاننکای راموس

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
ریمونتادای جنجالی رئال‌مادرید با VAR و پاننکای راموس

ورزش 3/ رئال مادريد در حالي امروز بازي باخته را در بنيتو ويامارين با برد عوض کرد که در آن، نقش وي اي آر کاملا پررنگ بود.
 رئال مادريد امشب توانست در زمين رئال بتيس بازي باخته 2-1 را با برد 2-3 عوض کرده و به اولين پيروزي فصل خود دست پيدا کند.
در پيروزي نخست رئال در لاليگا نقش وي اي آر نيز پررنگ بود.
اولين دخالت موثر وي اي آر در اين بازي دقيقه 2 رخ داد زماني که کريم بنزما روي سانتر مندي گلزني کرد ولي با دخالت وي اي آر گل به دليل افسايد مردود اعلام شد.

دقيقه 48 بازي و زماني که رئال مادريد 2-1 از بتيس عقب بود، امرسون به اشتباه دروازه خود را باز کرد. او روي ارسال دني کارواخال و در حالي که قصد دور کردن توپ را داشت به سود رئال کار کرد. پشت سر او کريم بنزما آماده بود تا توپ را وارد دروازه کند. صحنه مشکوک به آفسايد بود ولي پس از بررسي وي اي ار مشخص شد که بنزما در آفسايد نبوده و گل رئال درست اعلام شد.
دقيقه 67 بازي و در حالي که بازي با تساوي 2-2 دنبال مي شد، لوکا يوويچ مهاجم صرب رئال که در اين بازي فرصت حضور در ميدان را پيدا کرده بود در مصاف تک به تک با دروازه بان بتيس با خطاي امرسون مدافع برزيلي سرنگون شد. داور بازي ابتدا به تبعيت از پرچم کمک داور اعلام آفسايد کرد ولي با دخالت وي اي آر آفسايد رد شد و امرسون با دريافت کارت قرمز مستقيم از زمين اخراج شد تا ميزبان ده نفره شود.
12 دقيقه بعد رئال يک بار ديگر از ناحيه وي اي آر سود برد.
اين بار کمک داور ويديويي براي رئال مادريد پنالتي گرفت. روي صحنه اي که داور توجهي نکرده بود، وي اي آر اعتقاد به برخورد توپ به دست مارک بارترا مدافع بتيس داشت. داور به کنار زمين براي بازبيني رفت و در نهايت به سوت خود به نشان پنالتي دميد تا سرخيو راموس با يک ضربه پاننکاي عالي گل سوم رئال را به ثمر برساند.
اين بيست و چهارمين پنالتي متوالي سرخيو راموس بود که به گل تبديل مي شد. از اين 24 پنالتي او 10 ضربه را به صورت پاننکا زده و همه نيز تبديل به گل شده اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره