آخرين خبر/ آيا ديدار با پاختاکور آخرين بازي مجيد نامجومطلق به عنوان سرمربي استقلال بود؟
به گزارش فوتبالي، نامجومطلق که چند شب قبل، 90 دقيقه رويايي را جلوي الاهلي عربستان سپري و خودش را به عنوان گزينه جدي سرمربيگري استقلال مطرح کرد، حالا و بعد از نمايش ضعيف( در خوشبينانه‌ترين حالت، مي‌توان از کلمه  ضعيف براي عملکرد استقلال جلوي پاختاکور استفاده کرد) تيمش در مرحله يک هشتم نهايي، وضعيتي کاملا متفاوت را به نسبت ديدار با الاهلي تجربه مي‌کند.
فعلا که انتقاد ويژه‌اي از او صورت نگرفته و شايد نامجومطلق خوش‌شانس بوده که آنقدر شاگردانش بد کار کردند که فعلا فضاي مجازي مشغول محاکمه آنهاست تا بعد سراغ جناب سرمربي بيايد منتهي اين سوال در کانال‌هاي طرفداري استقلال مطرح شده که چرا جلوي تيم قدرتمند پاختاکور، استقلال از ابتدا با سه مهاجم بازي کرد تا ميانه ميدان را دودستي به حريف تقديم کند.
سرمربي آبي‌ها، در کنفرانس خبري بعد از بازي البته هيچ اشاره‌اي به نقش خود در حذف استقلال از آسيا نکرده و خستگي تيمش و غيبت يکي دو بازيکن کليدي به همراه اشتباه داوري را عوامل اصلي شکست استقلال به پاختاکور عنوان کرده است. اتفاقاتي که شايد منجر به جدايي زودهنگام نامجومطلق از نيمکت استقلال- حداقل به عنوان سرمربي – شود و بايد ديد احمد سعادتمند چه تصميمي براي نيمکت تيمش خواهد گرفت. آيا او با نامجومطلق ادامه خواهد داد يا يک سرمربي سرشناس را به استقلال مي‌آورد؟ جواب اين سوال به زودي مشخص خواهد شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد