آخرين خبر/ داوري بازي رئال مادريد و رئال بتيس در هفته سوم لاليگا با جنجال هاي زيادي همراه شد. رئال مادريد با نتيجه سه بر دو برنده شد که دي بورخوس بنگوئچا داور بازي سه بار به داور ويديويي مراجعه کرد تا تصميم هاي خود را تصحيح کند.
به گزارش فوتبالي، اولين تصميم بحث برانگيز بازي مربوط به دقيقه 48 و شروع نيمه دوم بود که امرسون با گل به خودي دروازه بتيس را باز کرد تا بازي با نتيجه دو بر دو مساوي شود. داور اين صحنه را بررسي کرد چرا که ممکن بود بنزما در آفسايد باشد. در تصاوير تلويزيوني مشخص بود که مهاجم رئال مادريد در آفسايد نبوده چرا که الکس مورنو بازيکن بتيس در لحظه سانتر کارواخال با زانوي خود، آفسايد را پر کرده بود.
در دقيقه 68 دومين صحنه جنجالي بازي رخ داد. بنزما پاسي عمقي را براي يوويچ فرستاد. مهاجم صرب با دروازه بان حريف تک به تک شده بود اما امرسون از پشت او را شارژ کرد. پس از بررسي صحنه، دي بورخوس اعلام کرد که بازيکن برزيلي مرتکب خطا شده است. ايتورالده گونزالس کارشناس داوري آس گفت که اعلام خطا و اخراج امرسون تصميم درستي بوده است. راموس ضربه کاشته مستقيم را زد که توپ به اوت رفت.
سومين و مهمترين صحنه جنجالي بازي در دقيقه 80 بود. مايورال در جنگ بر سر توپ با بارترا حاضر شد. مدافع بتيس روي زمين افتاد و توپ را با دست زد. دي بورخوس پس از بررسي دوباره صحنه اعلام پنالتي کرد تا راموس گل پيروزي رئال را به ثمر برساند. ايتورالده گونزالس در اين باره گفت:"هند بود و به درستي پنالتي گرفته شد."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد