نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

چشم امید سپاهانی‌ها به نویدکیا

منبع
ميزان
بروزرسانی
چشم امید سپاهانی‌ها به نویدکیا

ميزان/ نويدکيا شايد مربي کم تجربه‌اي باشد، اما او در دوران بازي جز بهترين و فني‌ترين فوتباليست‌هاي شاغل در ليگ ايران بود و از هوش و محبوبيت بالايي برخوردار است.
سپاهان با محرم نويدکيا سرمربي جديد خود از ليگ قهرمانان آسيا اين فصل حذف شد. اين درحالي بود که توتوني مربي سپاهان در کنفرانس‌هاي خبري قبل از بازي‌هاي اين تيم، از عدم هماهنگي به عنوان دليل اصلي ناکامي زردپوشان نام مي‌برد. البته در ديدار آخر، اين مشکل به مرور زمان حل شد و از سوي سپاهان، شاهد بازي خوبي بوديم.
اين تيم در هفته آخر مسابقات مرحله گروهي موفق شد السد با هدايت ژاوي را شکست دهد و به پيروزي بزرگي دست پيدا کند تا هواداران سپاهان به تيم محبوب‌شان براي حضور در ليگ بيستم اميدوار شوند. البته زردپوشان اصفهاني قبل از بازي با السد موفق شده بودند العين امارات را هم متوقف کنند هرچند اين نتايج، تاثيري بر صعودشان نداشت و آنها در همان مرحله گروهي حذف شدند. 
نويدکيا شايد مربي کم تجربه‌اي باشد، اما او در دوران بازي خود، جز بهترين و فني‌ترين فوتباليست‌هاي ليگ بود و از هوش و محبوبيت بالايي برخوردار است. اين فاکتورها نشان مي‌دهد محرم علي‌رغم کار مشکلي که در سپاهان دارد، مي‌تواند دست به کار‌هاي بزرگي بزند و نور اميد را در دل هواداران سپاهان براي کسب موفقيت‌هاي بزرگ در ليگ بيستم روشن کند.
طرفداران سپاهان بي‌تاب کسب قهرماني ديگري هستند تا اتفاقات چند فصل اخير و ناکامي‌هاي بزرگي که گريبانگيرشان شده بود را به دست فراموشي بسپارند. حال بايد ديد نويدکياي کم‌تجربه اما باهوش مي‌تواند اين انتظارات مهم را برآورده کند يا بايد منتظر يک فصل پر از اتفاقات جديد باشيم. 


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره