نماد آخرین خبر

برای صادقی نوشتم موتور بچه بازی نیست!

منبع
جام جم
بروزرسانی
برای صادقی نوشتم موتور بچه بازی نیست!

جام جم/ هم‌بازي صادقي در استقلال مي‌گويد:«من هم با موتور تصادف کرده‌ام و به خاطر برخورد با درخت 4 روز در کما بودم.»

دو اتفاق متوالي به خاطر موتور سواري براي استقلالي‌ها. چندي قبل سرژيک تيموريان به خاطر تصادف شديد از دنيا رفت و حالا اميرحسين صادقي مدافع سابق اين تيم هم آسيب ديده است. در گذشته هم مهدي اميرآبادي با موتور تصادف کرد. او بعد از چند سال فاش مي کند به کما رفته بود. گفت و گوي امير آبادي بعد از تصادف اميرحسين صادقي، حاوي نکات مهمي است. 
مهدي با اميرحسين صادقي بعد از تصادف صحبت کرده‌اي؟
نه. به او زنگ زدم ولي تلفنش را جواب داد اما برايش يک پيغام گذاشتم و احتمالا ببيند زود جواب مي‌دهد. البته از استوري آرش برهاني فهميدم انگشتش آسيب ديده و بايد جراحي کند. 
چه چيزي برايش نوشتي؟ 
نوشتم موتور که بچه بازي نيست سوارش مي‌شوي. 
واقعا؟
بله، ببين ما بچه‌هاي جنوب شهر عاشق موتور هستيم. الان شايد خيلي‌ها بگويند امير آبادي و اميرحسين صادقي که نبايد موتور سوار شوند. ولي من به شخصه مي گويم، از بچگي عاشق موتور بودم. اگر يادتان باشد قديم هم با موتور به تمرين مي‌رفتم. عاشقش هستم. 
ولي بعد از تصادف عشقت را کنار گذاشتي. 
بله، آن يکي از خاطرات بد زندگي‌ام است ولي باور کنيد همين حالا وقتي در اتوبان باشم و صداي موتور را بشنوم، ديوانه مي‌شوم. من عاشق موتورم ولي بعد از تصادف تصميم گرفتم ديگر سوار نشوم. 
الان خيلي ها مي پرسند وقتي شما ماشين خوب داريد واقعا چرا بايد سوار موتور شويد. 
موتور عشق است. فقط مي توانم همين را بگويم. 
از روز تصادفت چه چيز يادت مي آيد؟ 
قبل و بعد از تصادف فرق دارد. قبل از تصادف فقط يادم هست که اطراف باغمان در کرج تصادف کردم. روي زمين شن ريخته بودند. من هم سرعت بالايي داشتيم. آن روز اشتباه کردم حتي کلاه ايمني روي سر نگذاشتم. نمي دانيد چه اتفاق بدي برايم افتاد. 
به درخت خوردي، درست است؟
بله، با موتور روي زمين کشيده شدم و بعد به درخت بزرگي خوردم. تصادف به قدري شديد بود که همه فکر مي کردند من زنده نمانم. به سرم ضربه خيلي شديدي وارد شد و شکافت. همانجا سريع من را به بيمارستان بردند. اين را هيچوقت نگفتم. من روز در کما بودم. 
آن موقع چرا خبر رسانه اي نشد؟
به خاطر مسايل فوتبالي و اينطور چيزها. ولي 6 روز در کما بودم و يک ماه بعد از آن هم هيچ چيز درست و حسابي نمي فهميدم. ضربه به قدري شديد بود که تا مدتي طول مي کشيد به خودم بيايم و ريکاوري شوم. تا يک ماه از اطرافم چيز زيادي متوجه نمي شدم و تنها به هوش بودم. عکس تصادفم را در گوشي ام دارم و چند وقت يک بار آن را مي بينم ولي همسرم منع کرده ديگر تصاويرش را ببينم. 
متاسفانه سرژيک هم از ديگر استقلالي‌هايي بود که با موتور تصادف کرد.

بله، آقا سرژيک واقعا با اخلاق بودند و حيف شد از دنيا رفتند. متاسفانه ايشان هم تصادف کردند و رفتن‌شان خيلي تلخ بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره