نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

پاختاکور آماده بود و استقلال توان مقابله نداشت

منبع
ايسنا
بروزرسانی
پاختاکور آماده بود و استقلال توان مقابله نداشت

ايسنا/ پيشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلالي‌ها توان مقابله با حريف و آمادگي جسماني لازم را براي چنين مسابقاتي نداشتند.

فرد ملکيان درباره شکست استقلال مقابل پاختاکور اظهار کرد: توان استقلال همين بود. پاختاکور آمادگي ذهني و بدني بالايي داشت و براي چنين بازي آماده بود. اين آمادگي هم از نحوه بازي آن ها مشخص بود. از همان اول مي دانستند چرا وارد زمين شدند و ميل پيروزي در اين تيم وجود داشت. استقلالي ها توان مقابله با حريف و آمادگي جسماني لازم را براي چنين مسابقاتي نداشتند. بازيکنان آنقدر خسته بودند که تيم پاختاکور از هر جاي زمين مي توانست هر کاري انجام دهد.
او ادامه داد: استقلالي ها تمرکز لازم را نداشتند اما تيم حريف خيلي راحت تکضرب پاسکاري مي کرد و به راحتي پشت بازيکن هاي استقلال صاحب توپ مي شدند و از عرض و عمق استقلال را تحت فشار قرار دادند. توان فيزيکي خيلي تاثيرگذار بود و انگيزه اي که پاختاکور داشت را استقلال نداشت. البته نمي شود ايراد گرفت چرا که بازيکنان واقعا خسته بودند. بازيکنان مي خواستند کاري انجام دهند اما توانش را نداشتند. به نظرم آن ها مثل تماشاگر بودند و در زمين فقط بازي تک ضرب حريف را نگاه مي کردند.
پيشکسوت باشگاه استقلال اضافه کرد: تعويض هايي که انجام داديم براي تغيير هافبک هايمان بود چرا که در وسط زمين انگار بازيکنان استقلال در زمين نبودند و فقط بازي مستقيم براي دياباته و قائدي انجام مي شد. سه تغيير نامجومطلق در خط هافبک بود چرا که خط وسط استقلال اصلا در بازي نبودند. حالا مقايسه کنيد چه بازي خوبي را هافبک هاي وسط پاختاکور انجام داد. آن ها صاحب توپ مي شدند و تعويض بازي انجام مي دادند.
او ادامه داد: بين خطوط استقلال فاصله وحشتناکي وجود داشت. تيم حريف خيلي حريف در نقاط کور هافبک هاي استقلال صاحب توپ شوند و کارشان را انجام دهند. نمي دانم چرا چنين اتفاقي افتاد اما از بازيکنان و مربي ايراد نمي گيرم چرا که با يک شرايط خيلي بد مواجه بودند. تا همين جا هم که بالا آمدند کار بزرگي انجام دادند اما اي کاش اين مرحله را مي گذراندند تا در بازي بعدي اتفاقات بهتري مي افتاد. اي کاش بازي پاختاکور را استقلال انجام مي داد و عملکرد دو تيم برعکس مي شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره