نماد آخرین خبر

تیم نامجومطلق کیفیت بازی با الاهلی را نداشت

منبع
فارس
بروزرسانی
تیم نامجومطلق کیفیت بازی با الاهلی را نداشت

فارس/  پيشکسوت تيم فوتبال استقلال گفت: اگر چه داور پنالي صد در صد به سود نماينده ايران را نگرفت اما تيم نامجومطلق کيفيت بازي با الاهلي عربستان را نداشت.

سيروس دين محمدي در خصوص شکست تيم استقلال مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: در  ابتداي نيمه اول استقلال خوب کار نکرد اما روي يک کاشته به گل رسيد که همين موضوع مي توانست در ادامه کار تيم را راحت تر کند.
وي افزود: بعد از گل کريمي شايد به خاطر وضعيت بدني که روي تيم حاکم بود دوباره توپ را به پاختاکور داديم و وقتي مقابل اين تيم ها عقب بنشينيد کار سخت مي شود. متاسفانه استقلال در نيمه دوم در همان دقايق اول گل خورد و مشخص بود که بازيکنان تمرکز خود را از دست داده اند.
دين محمدي تاکيد کرد: حق استقلال آن پنالتي بود که متاسفانه داور آن را نديد اما اعتقاد دارم آن کيفيتي که مقابل الاهلي نشان داديم را در زمين اجرا نکرديم. شايد اگر داور آن توپ را پنالتي مي گرفت وضعيت بازي فرق مي کرد. اي کاش آن کيفيت الاهلي را در بازي با پاختاکور نشان مي داديم و مطمئنا اگر اين اتفاق مي افتاد استقلال برنده از زمين بيرون مي رفت.
پيشکسوت استقلال در خصوص عملکرد حسين حسيني در اين ديدار گفت: حسيني روي گل اول مقصر نبود ولي روي گل دوم طبيعا او مقصر بود و توپ از زير دست او بد عبور کرد.
دين محمدي با اشاره به اين موصوع که حواشي انتخاب مربي در اين تيم طولاني شده است عنوان کرد: مديريت استقلال بايد يک نفر را انتخاب کند و پاي او بايستد. مديران استقلال بايد همان حمايتي که افتخاري از منصوريان کرد را انجام بدهند. تيم بزرگ مربي بزرگ مي خواهد. اگر مربي بزرگ بياورند با اين نفرات نتيجه مي گيرد.تاکيد مي کنم شرايط استقلال به شکلي شده که اين حواشي انتخاب مربي پدر اين تيم را در آورده است.
وي تاکيد کرد: من نمي دانم چه کسي را سرمربي مي کنند ولي هر کسي را انتخاب مي کنند بايد از نظر فني و مديريتي در سطح بالايي باشد که متاسفانه اين روزها در کشورمان از اين دست نفرات کم داريم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره