نماد آخرین خبر

السد به دنبال گرفتن انتقام از پرسپولیس است

منبع
مهر
بروزرسانی
السد به دنبال گرفتن انتقام از پرسپولیس است

مهر/ روزنامه الوطن اعلام کرد تيم فوتبال السد قطر در بازي امروز با پرسپوليس به دنبال گرفتن انتقام سال ۲۰۱۸ از اين تيم ايراني است.

تيم هاي فوتبال پرسپوليس ايران و السد قطر تاکنون ۶ بار در ليگ قهرمانان آسيا با هم بازي کرده اند. چهار رويارويي دو تيم در سال ۲۰۱۸ رخ داد يعني سالي که پرسپوليس به عنوان نايب قهرماني آسيا دست يافت.
در آن سال پرسپوليس و السد دو بار در مرحله گروهي با هم بازي کردند که سهم هر کدام يک برد بود. در مرحله نيمه نهايي و پيش از فينال هم پرسپوليس و السد بار ديگر روبرور هم قرار گرفتند. پرسپوليس با برد در بازي رفت و کسب تساوي در بازي برگشت موفق شد السد را حذف کند و راهي فينال شود.
روزنامه «الوطن» قطر در شماره امروز خود و در آستانه هفتمين تقابل السد و پرسپوليس گزارشي را درباره شرايط دو تيم منتشر کرده است.
در بخشي از اين گزارش آمده است: «السد به چنين مسابقات دشواري عادت کرده است. در دو دوره گذشته ليگ قهرمانان آسيا، السد در مرحله نيمه نهايي حذف شد. در سال ۲۰۱۸ اين اتفاق مقابل پرسپوليس رخ داد؛ بنابراين السد با ماموريت انتقام از تيم ايراني در اين دوره استثنايي ليگ قهرمانان بازي مي کند بخصوص که اين فصل از مسابقات با فصل گذشته متفاوت است زيرا به خاطر شيوع ويروس کرونا فقط يک مسابقه برگزار مي شود و خبري از بازي رفت و برگشت نيست. بنابراين اشتباه ممنوع و استفاده از فرصت ها ضروري است و هيچ راهي جز برد نيست.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره