نماد آخرین خبر

جدایی غیرمنتظره کاپیتان مسی‌ها به مقصد انزلی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
جدایی غیرمنتظره کاپیتان مسی‌ها به مقصد انزلی

ورزش 3/ کاپيتان فصل گذشته مس رفسنجان با امضاي قراردادي رسماً به جمع شاگردان مازيار زارع پيوست و از جمع نارنجي‌پوشان جدا شد.
يکي از ارکان صعود تاريخي مس رفسنجان از ليگ يک به ليگ برتر، درخشش عيسي پرتو در خط دفاعي اين تيم بود؛ وي که بازوبند کاپيتاني مسي‌ها را به بازو داشت، در بيشتر بازي‌هاي تيمش به ميدان رفت و توانست نقش کليدي را در ترکيب مدنظر محمد ربيعي سرمربي جوان مس رفسنجان ايفا کند. اما پس از ليگ برتري شدن مس، پرتو با مديران اين باشگاه به توافق نرسيد و وي تصميم گرفت تا همچنان به کارش در رقابت‌هاي ليگ يک ادامه دهد و سومين خروجي مسي‌ها پس از ليگ برتري شدن نام گيرد.
باشگاه مس رفسنجان که در بازار نقل و انتقالات تابستانه فعال بوده و بازيکنان بسياري را توانسته جذب کند، در پست دفاع مياني با مسيح زاهدي و عقيل کعبي به توافق رسيده و به دليل ترافيک در خط دفاعي، مديران باشگاه با جدايي پرتو موافقت کرده‌اند؛ پيش از کاپيتان مسي‌ها، حميد گلزاري و کوروش ملکي از جمع شاگردان ربيعي جدا شده بودند.
مدافع مياني فصل گذشته مس رفسنجان پيش از اين سابقه بازي در باشگاه هاي نساجي قائمشهر ، گل گهر سيرجان ، مس کرمان و ... را در کارنامه دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره