ايسنا/ يک بازيکن پيشين استقلال مي‌گويد آبي‌پوشان مقابل پاختاکور ازبکستان، شرايط مساعدي براي پيروزي در اين مسابقه نداشتند.

محسن يوسفي، بازيکن پيشين تيم فوتبال استقلال درباره شکست آبي‌پوشان مقابل پاختاکور ازبکستان در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا گفت:‌ از زماني که سوت بازي زده شد، توپ و ميدان به طور کلي دست تيم پاختاکور بود و عملا استقلال اختيار بازي را به حريف داده بودند. استقلال شرايطي که مقابل الاهلي داشت را در اين بازي به هيچ عنوان نداشت. نمي‌دانم در اين سه روز چه اتفاقاتي افتاد که استقلال اين‌طور بازي کرد. به نظر من غير از دقايق آخر بازي که اجتناب‌ناپذير است، آبي‌پوشان در بقيه دقايق مسابقه، نتوانستند عملکرد خيلي خوبي داشته باشند.
او ادامه داد:‌ به نظر من يک پنالتي حق تيم استقلال بود و اگر آن پنالتي گرفته مي‌شد، شرايط بازي کاملا تغيير مي‌کرد اما اگر بخواهيم مجموع شرايط را در نظر بگيريم، استقلال از وضعيت خيلي خوبي برخوردار نبود و پاختاکور اگر هوش بيش‌تري به  خرج مي‌داد، مي‌توانست گل‌هاي بيش‌تري به ثمر برساند. علي کريمي کاملا در اين بازي تحت نظر قرار گرفته شده بود و به خاطر بازيکنان قدرتي پاختاکور، نتوانست عملکرد ايده‌آل خود را ارائه دهد البته يک ضربه کاشته را گل کرد که آن هم به خاطر توانايي‌هايي فردي‌اش بود.
يوسفي افزود: هافبک‌ها نتوانستند عملکرد خوبي داشته باشند. در گل دوم،‌ مدافعان اشتباه فاحشي داشتند. مدافعان در اين بازي‌هاي بزرگ معمولا اين اشتباهات را مي‌کنند. استقلال در اين مدت اين‌قدر حاشيه داشت که با صعودش به مرحله حذفي ما را خوشحال کرد و اميدوار شده بوديم،‌ با اتفاقاتي که براي الهلال افتاده بود، به مرحله بعدي نيز صعود کنيم اما استقلال تسليم قدرت بدني تيم پاختاکور شد.
اين بازيکن پيشين استقلال خاطرنشان کرد: شايد اگر آقاي نامجومطلق تيمش را به مرحله بعدي مي‌رساند، مي‌توانست اميدوار باشد که در نيمکت استقلال ماندگار مي‌شود. الان با توجه به اتفاقاتي که افتاده است، نيمکت استقلال هيچ آينده‌اي ندارد. روحيه حرفه‌اي‌گري نه در کادر مديريت و نه در بازيکنان است. شما از قيافه و رفتارهاي بازيکنان مي‌توانيد ببينيد که آن‌ها ۱۰۰ درصد توان خود را در بازي مي‌گذارند. وقتي شما پيراهن استقلال را مي‌پوشي بايد تمام توان خود را بگذاري. با وجود اين اتفاقات،‌ استقلال در حالي که حداقل مستحق يک جام بود، هيچ جامي به دست نياورد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد