نماد آخرین خبر

سکوت الکاف مقابل اعتراض تند چشمی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ يکي از بازيکنان معترض به تصميمات جنجالي داور، روزبه چشمي مدافع مياني استقلال بود که بارها عليه سوت‌هاي الکاف اعتراض خود را به داور بيان کرد.

يکي از پاي ثابت‌هاي اعتراض به داور در ديدارهاي استقلال بدون ترديد روزبه چشمي مدافع باتجربه اين تيم است؛ وي شب گذشته در غياب وريا غفوري، مسئوليت سنگين‌تري را هم برعهده داشت و بايد در مقابل جنجال‌هاي پيش آمده همبازيان خود را مديريت مي‌کرد تا از عواقبي چون اخراج پيش‌گيري شود. چرا که استقلال دو فصل قبل در مرحله يک چهارم نهايي مقابل السد، با اخراج روزبه چشمي کامبک‌اش مقابل السد نيمه تمام ماند و شاگردان شفر در حسرت صعود به جمع چهار تيم برتر آسيا ماندند. هر چند که ديشب بازوبند کاپيتاني به بازوي حسين حسيني بود اما چشمي نيز در قامت رهبر خط دفاعي استقلال بارها از بازيکنان خواست به داور اعتراض نکنند و خود نيز به نمايندگي از آن‌ها اعتراضات شديدي را عليه داور عماني مطرح مي‌کرد.
مدافع بلندقامت و باتجربه استقلال حتي پس از دميده شدن سوت پايان و حذف استقلال از آسيا هم به اعتراضات خود پايان نداد و به سوي احمد الکاف داور عماني مسابقه رفت و از وي بابت داوري ضعيف‌اش انتقاد کرد و به وي گوشزد کرد که چه اشتباهاتي را عليه استقلال در مصاف با پاختاکور انجام داده است؛ البته که الکاف به مانند رفتارش با سرمربي آبي‌ها، واکنشي هم به صحبت‌هاي چشمي نداشت و در سکوت از کنار مدافع آبي‌ها گذر کرد تا اين‌چنين بدون پاسخ به عملکرد ضعيف خود ميدان مسابقه را ترک کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره