نماد آخرین خبر

پرسپولیس با عدد ۶ به «شبه فینال» رسید

منبع
مهر
بروزرسانی
پرسپولیس با عدد ۶ به «شبه فینال» رسید

مهر/ تيم فوتبال پرسپوليس ششمين ديدار خود در تاريخ رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا را در يک هشتم نهايي مقابل السد قطر برگزار مي کند که دو تيم تاکنون ۶ بار با يکديگر بازي کرده‌اند.
تيم فوتبال پرسپوليس ساعت ۱۷:۱۰ امروز با السد قطر در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسيا در ورزشگاه اجوکيشن سيتي بازي مي کند.
سرخپوشان پايتخت در حالي به مصاف شاگردان ژاوي در السد مي روند که براي ششمين بار به اين مرحله مي رسند.
سرخپوشان پايتخت ششمين ديدار يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان را در حالي مقابل السد برگزار مي کنند که قبل از اين ديدار نيز ۶ بار به مصاف همين تيم در مراحل مختلف رفته بود. پرسپوليس در ۶ تقابل قبلي، سه پيروزي کسب کرده است. همچنين السد قطر نيز دو بار موفق به شکست پرسپوليس شده و بازي دو تيم يک بار هم به تساوي کشيده است.
يحيي گل محمدي سرمربي پرسپوليس که در مصاف هاي قبلي خود مقابل الدحيل قطر ديگر نماينده قطر طعم تلخ شکست را تجربه کرده بود براي بهبود آمار خود در مصاف با باشگاه هاي قطري به چيزي جز پيروزي نمي انديشد. سرمربي پرسپوليسي ها با وجود پذيرش دو شکست مقابل الدحيل قطر در مرحله گروهي توانست تيمش را به عنوان صدرنشين گروه C بالا بياورد تا به مصاف السد برود.
ديداري که ژاوي هرناندز سرمربي السد قطر از آن به عنوان «شبه فينال» ياد کرده است تا توجه اهالي فوتبال در آسيا را به خود جلب کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره