نماد آخرین خبر

پنالتی‌زن‌های پرسپولیس مشخص شدند

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
پنالتی‌زن‌های پرسپولیس مشخص شدند

خبر ورزشي/ اخبار رسيده از اردوي سرخپوشان تهراني حاکي است که سرمربي پرسپوليس ۵ پنالتي‌زن اصلي خودش را انتخاب کرده است.

امروز (يک‌شنبه) ديدار دو تيم السد و پرسپوليس در مرحله يک‌هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا در حالي در قطر برگزار مي‌شود که يکي از دو تيم بايد با اين مسابقات خداحافظي کند. پرسپوليس يا السد قطر يکي در رقابت‌ها مي‌ماند و به مرحله يک‌چهارم نهايي صعود مي‌کند و ديگري حذف خواهد شد. اين ديدار به هرحال بايد يک برنده داشته باشد و اگر دو تيم در وقت قانوني و اضافي مساوي شوند کار به ضربات پنالتي خواهد کشيد. يحيي گل‌محمدي و مربيان پرسپوليس که خاطره خوشي از ضربات پنالتي نداشته و به تازگي در جام حذفي مغلوب استقلال در دربي شده‌اند اين بار نمي‌خواهند چيزي را به قضا و قدر بسپارند. پرسپوليسي‌ها در آخرين تمرين شب گذشته خود در کشور قطر تمرين پنالتي داشتند و يحيي گل‌محمدي نفرات برتر خود در اين ضربات را شناخت.
گفته مي‌شود در صورتي که حين بازي ضربه پنالتي به سود پرسپوليس اعلام شود همچون ديدار برگشت با التعاون عربستان، بشار رسن پشت توپ خواهد ايستاد. در ديدار با السد قطر نيز چنانچه سرنوشت بازي به ضربات پنالتي بکشد، باز بشار رسن اولين ضربه پنالتي تيمش را خواهد زد. گرچه بشار از لحاظ بدني شايد توان ۱۲۰ دقيقه بازي کردن را نداشته باشد، اما براي زدن ضربه پنالتي بايد حفظ شود. همچنين شنيديم ميلاد سرلک، عيسي آل‌کثير، شجاع خليل زاده و احسان پهلوان ساير پنالتي‌زنان پرسپوليس در اين ديدار خواهند بود.
پرسپوليس البته احسان پهلوان، سيامک سرلک، محمدحسين کنعاني‌زادگان و سيدجلال حسيني هم اين آمادگي را دارند که با صلاحديد يحيي گل‌محمدي پنالتي بزنند. البته کادر فني پرسپوليس دوست دارد اين ديدار به ضربات پنالتي نکشيده و در وقت قانوني به سود اين تيم تمام شود، اما در غير اين صورت هم حساب ويژه‌اي روي تخصص حامد لک در مهار ضربات پنالتي باز کرده‌اند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره