نماد آخرین خبر

همه ما به حامد لک ایمان داریم

منبع
خبر ورزشي
بروزرسانی
همه ما به حامد لک ایمان داریم

خبر ورزشي/ مربي دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس که تلاش زيادي کرد تا حامد به جمع سرخپوشان اضافه شود، از اين انتخاب کاملاً راضي است.
در ۴ بازي گذشته، عملکرد حامد لک در ديدار‌هاي پرسپوليس خوب و قابل تقدير بوده و حتي کساني که در زمان عقد قرارداد با اين بازيکن، مخالف و منتقدش بودند، با ديدن چهار بازي گذشته، سکوت اختيار کرده‌اند. اتفاقاً داود فنايي، مربي دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس که تلاش زيادي کرد تا حامد به جمع سرخپوشان اضافه شود، از اين انتخاب کاملاً راضي است.
او در اين مورد عملکرد حامد به خبرورزشي گفت: «حامد تا اينجاي کار، خودش را خيلي خوب مديريت کرده و از لحاظ بدني و رواني عالي پيش مي‌رود. همه از اين بازيکن رضايت دارند و اميدواريم بتواند در ادامه رقابت‌ها تا همين اندازه انرژي و تمرکز داشته باشد.»
او حرف‌هايش را اين‌طور ادامه داد: «من بعد از بازي با استقلال، با هيچ رسانه‌اي حرف نزدم، چون مي‌دانستم چه کار سختي در ليگ قهرمانان آسيا داشتيم. مي‌بينيد که اوضاع‌مان در اينجا واقعاً پيچيده است. يک روز بازي مي‌کنيم، يک روز ريکاوري و يک روز هم تمرين. فشار وحشتناکي روي بازيکنان و کادر فني قرار دارد که شرايط سخت و حساس رقابت‌ها، استرس را هم افزايش مي‌دهد. با اين حال مجبوريم شرايط را تحمل کنيم و به فکر بازي‌هاي بعدي باشيم.»
از فنايي در مورد ديدار با السد قطر هم پرسيديم که افزود: «السد خيلي تيم قدرتمند و استخوان‌داري است. آن‌ها مي‌توانند ما را اذيت کنند، اما بايد حواس‌مان را ششدانگ جمع کنيم و به فکر برد باشيم. شما شک نکنيد تيم ما فقط براي کسب برد به زمين مي‌رود. البته بازيکنان هر دو تيم خسته هستند و اين هم طبيعي است زيرا تمرکز کادر فني دو تيم جدا از مسائل فني، روي ريکاوري بازيکنان و مراقب از آن‌ها در برابر مصدوميت است ولي انگيزه‌هاي ما بالاست و مي‌خواهيم برنده باشيم.»
مربي دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس گفت: «يحيي گل‌محمدي هم برنامه‌هاي خود را دارد. ما حريف را به طور کامل آناليز کرديم و نقاط ضعف و قوت آن‌ها را مي‌دانيم. از همان جا هم به السد ضربه مي‌زنيم. من نام اين بازي را مي‌گذارم رقابت تمرکز و آرامش. هر تيمي که تمرکز بيشتري داشته باشد، مطمئناً برنده مي‌شود و به دور بعدي مي‌رود. تقابل با السد يکي از بزرگ‌ترين بازي‌هاي اين فصل پرسپوليس است و همه بايد تلاش کنيم تا روند بازي به سود پرسپوليس باشد و در نهايت کار را به سود خودمان تمام کنيم. هر طور شده بايد بازي را ببريم و همه ما براي کسب برد آماده هستيم.»

سؤال آخرمان از فنايي، در مورد شرايط حامد قبل از بازي با السد بود که گفت: «روحيه بالايي دارد و انگيزه‌هايش از هميشه بيشتر است. البته همه دروازه‌بان‌ها و بازيکنان‌مان در بهترين شرايط ممکن هستند و اگر خستگي و مصدوميت آزارمان ندهد، برنده مي‌شويم. در اين مدت، همه با تمام وجودشان براي موفقيت پرسپوليس جنگيدند و اميدوارم حامد بار ديگر با تمرکز و تلاش خود، به پرسپوليس کمک کند. همه ما به او ايمان داريم و مي‌دانيم يک دروازه‌بان توانمند و قدرتمند است. از هواداران هم مي‌خواهم به حامد انرژي و انگيزه بيشتري بدهند تا عامل پيروزي و صعود پرسپوليس باشد.»


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره