نماد آخرین خبر

ماجرای دنده شکسته دروازه‌بان استقلال چیست؟

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ دروازه بان استقلال با درد از ناحيه دنده مقابل پاختاکور ازبکستان به ميدان رفت.
سيدحسين حسيني دروازه بان آبي هاي پايتخت در بازي با الاهلي عربستان و قبل از ديدار شب گذشته مقابل پاختاکور ازبکستان دچار مصدوميت شده بود و حتي شايعاتي درباره عدم حضورش در اين مسابقه نيز وجود داشت اما ظاهرا آنطور که بهزاد غلامپور مربي گلرهاي استقلال بيان کرده، او با اصرار خودش و البته برخي هم تيمي ها در ترکيب اصلي قرار گرفته و بازوبند کاپيتاني را نيز بر دست بسته است.
حسيني در مسابقه قبلي آبي ها مقابل الاهلي عربستان در اثر برخورد با عمر السومه مهاجم اين تيم دچار مصدوميت شد. او از ناحيه دنده احساس درد شديد مي‌کرد اما با توجه به اقدامات و تدابير امنيتي شديد پليس اجازه خروج از هتل براي گرفتن عکس و انجام MRI را پيدا نکرد.به همين خاطر هنوز به طور دقيق مشخص نشده که دنده او شکستگي دارد يا نه اما درد در قفسه سينه او وجود داشت.
با اين حال و با توجه به نياز استقلال به دروازه بان شماره يک خود و البته اصرار خود حسيني، او ديشب درون چارچوب آبي ها ايستاد و با درد براي تيمش بازي کرد. حسيني حتي در بين دو نيمه وقتي وارد رختکن استقلال داشت بازهم اعلام کرد که درد شديدي در دنده خود احساس مي‌کند و کار به جايي رسيد که مربيان قصد داشتند او را تعويض کنند اما با اصرار بازيکنان و خودش براي اينکه روحيه تيم بهم نريزد در ترکيب ماند و تا پايان بازي براي آبي ها بازي کرد.
نکته قابل توجه اينکه گل دوم استقلال در بازي ديشب که روي اشتباه حسيني و خط دفاعي به ثمر رسيد هم درست به سمت همان دنده شکسته حسيني رفت.
بايد منتظر ماند و ديد در بازگشت اعضاي استقلال به تهران و انجام معاينات پزشکي دقيق تر وضعيت دنده دروازه بان اين تيم چگونه خواهد بود و او چه مقدار بايد دور از ميادين باشد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره