نماد آخرین خبر

مظاهری انتخاب مدیریت استقلال بود!

منبع
ايلنا
بروزرسانی
مظاهری انتخاب مدیریت استقلال بود!

ايلنا/ مربي دروازه‌بان‌هاي استقلال پس از شکست اين تيم مقابل پاختاکور از عملکرد حسيني قدرداني کرد.
بهزاد غلامپور، مربي دروازه‌بان‌هاي تيم استقلال تهران ضمن قدرداني از عملکرد سيد حسين حسيني در استقلال درباره شکست مقابل پاختاکور ازبکستان، تجربه سرمربيگري مجيد نامجومطلق و همينطور اتفاقات فصل گذشته صحبت کرد. 
*بازيکنان در اين بازي تمام تلاششان را کردند و به قول معروف سنگ تمام گذاشتند داور به نوعي با استقلال نامهربان بود و سر ما را بريد. حق ما در اين بازي شکست نبود اما متاسفانه اين اتفاق افتاد.
*داوري در اين بازي فاجعه بود دو پنالتي مسلم ما را نگرفت يکي از آنها که بسيار واضح بود همه ديدند اما داور نديد يکي هم که روي مهدي قائدي بود که متاسفانه آن را هم نگرفت فکر مي‌کنم داوري‌هاي اشتباه ليگ برتر به آسيا هم کشيده شد.
*داستان استقلال يک ماجراي تمام نشدني بود از اول فصل تا الان هر چه بلاي آسماني و زميني بود سر استقلال آمد بايد بگويم نگذاشتند استقلال زنده بماند اميدوارم کساني که باعث اين کار شدند تاوان کارشان را بدهند. اين تيم امسال حيف بود و مي‌توانست حداقل يک جام کسب کند.
*صد در صد از حسيني راضي هستم شايد باورتان نشود حسيني روز گذشته با دنده شکسته بازي کرد و آن هم به خاطر اين بوده که مي‌خواست به تيمش در اين بازي حساس کمک کند او سنگ تمام گذاشت و تمام زحماتش را کشيد. من اين حرف‌هاي فضاي مجازي را قبول ندارم اينها صحبت‌هايي است که در صفحات مجازي زده مي‌شود و به جز تخريب چيز ديگري نيست.

*آقامجيد (نامجومطلق) يک تيم را تحويل گرفت که هيچ کس شهامت نداشت در آن برهه مربيگري آن را قبول کند در واقع ايشان آبرويش را در اين وسط گذاشت.
*جذب دروازه‌بان جديد انتخاب مديريت بود آنها به جمع‌بندي رسيدند که يک دروازه‌بان جديد را جذب کنند به ما هم ارتباطي نداشت چون قراردادمان به پايان رسيده است.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره