نماد آخرین خبر

رکوردار پرتاب چکش: زنان را حمایت کنید مدال می‌گیرند

منبع
ايسنا
بروزرسانی
رکوردار پرتاب چکش: زنان را حمایت کنید مدال می‌گیرند

ايسنا/ ريحانه آراني مي‌گويد رکوردشکني زنان در مسابقات اخير نشان مي‌دهد که آن‌ها در صورت توجه و حمايت بيشتر، نتايج بهتري کسب مي‌کنند.
ريحانه آراني، رکوردار پرتاب چکش ايران به رکوردشکني دختران دووميداني در مسابقات جايزه بزرگ و قهرماني باشگاه‌هاي ايران اشاره کرد و گفت: در اين مسابقات و در ماده‌هاي تيمي و انفرادي رکودشکني‌هايي انجام شد که افتخار بزرگي است و نشان مي‌دهد اگر از دخترانمان حمايت شوند، نتايج خيلي بهتري مي‌گيرند و مدال‌هاي رنگارنگي را براي ايران کسب مي‌کنند.  
او در مورد حمايت‌هايي که در اين مدت داشته بيان کرد: حمايت تنها مادي نيست، زماني که در اروميه تمرين مي‌کردم خانم پريسا بهزادي(نايب رئيس بانوان فدراسيون) پيگير کارهايم بود و هر هفته با من تماس مي‌گرفت. اين موضوع انگيزه و اميد زيادي به من مي‌داد تا خوب کار کنم و موارد اميدوار کننده‌اي را به خانم بهزادي بگويم. به همين دليل خيلي از او تشکر مي‌کنم.  
رکورددار پرتاب چکش ايران در مورد وضعيت تمرينات و آمادگي خود گفت: هرچند ساکن اروميه نيستم اما به خاطر تمرين در اين شهر زندگي مي‌کنم و آمادگي خوبي دارم به گونه‌اي که در مرحله دوم قهرماني باشگاه‌ها دو بار رکورد ملي را شکستم.
او به اهداف خود اشاره و بيان کرد: تلاش مي‌کنم تا بعد از قهرماني باشگاه‌ها، ورودي مسابقات آسيايي را کسب کنم، در سطح آسيا بدرخشم و مدال‌هاي خوش‌رنگي بگيرم. 
آراني در پايان گفت:از آقاي کاوه موسوي(مربي آراني) و صادق موسوي تشکر مي‌کنم که به من لطف زيادي داشتند و حمايتم کردند. همچنين از مادر و پدرم هم تشکر مي‌کنم که با وجود دوري از آن‌ها، حمايتم کردند تا رکودشکني کنم.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره