نماد آخرین خبر

اخراج سرمربی شالکه ۲ هفته پس از آغاز فصل!

منبع
تسنيم
بروزرسانی
اخراج سرمربی شالکه ۲ هفته پس از آغاز فصل!

تسنيم/ مديران تيم فوتبال شالکه در پي ثبت دو شکست متوالي در کارنامه اين تيم، سرمربي آبي‌پوشان گلزن‌کرشن را از کار برکنار کردند.
به نقل از سايت بوندس‌ليگا، باشگاه شالکه به دنبال باخت خانگي 3 بر يک شب گذشته (شنبه) اين تيم مقابل وردربرمن، سرمربي تيم ديديد واگنر را اخراج کرد.
باخت شب گذشته شالکه در هفته دوم بوندس‌ليگا در حالي در کارنامه اين تيم به ثبت رسيد که اين تيم در هفته نخست ليگ دسته اول فوتبال آلمان با نتيجه 8 بر صفر مغلوب بايرن مونيخ شده بود.
اين دو شکست سبب شد تيم تحت هدايت واگنر 48 ساله در قعر جدول رده‌بندي بوندس‌ليگا قرار بگيرد و تعداد باخت‌هاي متوالي شالکه با احتساب بازي‌هاي فصل گذشته‌اش به 5 مورد افزايش پيدا کند. شالکه از هفدهم ماه ژانويه سال 2020 در بوندس‌ليگا موفق به کسب پيروزي نشده و همين موضوع نگراني مسئولان باشگاه را به همراه داشت و آنها را متقاعد کرد که سرمربي تيم را برکنار کنند.
واگنر تابستان سال گذشته هدايت شالکه را در حالي برعهده گرفت که اين تيم بدترين نتايجش در يک فصل بوندس‌ليگا در 36 سال قبل از آن را کسب کرده بود. سرمربي سابق تيم‌ ذخيره‌هاي باشگاه بوروسيا دورتموند و هادرزفيلد انگليس، فصل گذشته با شالکه در رده دوازدهم و در فاصله 7 امتيازي منطقه سقوط ليگ را به پايان رساند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره