نماد آخرین خبر

کلین شیت چهارم برای حامد لک؟

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
کلین شیت چهارم برای حامد لک؟

آخرين خبر/ حامد لک اميدوار است با گل نخوردن در برابر السد قطر چهارمين کلين شيت آسيايي خود را به ثبت برساند.
به گزارش فوتبالي، اگر اشتباه خط دفاعي پرسپوليس و سخت گيري داور ديدار پرسپوليس – الدحيل گريبان قرمزها را نمي گرفت، حامد لک مي توانست در پايان مرحله گروهي دروازه خود را بسته نگه دارد تا با پايان بازي برابر شارجه و در چهارمين بازي آسيايي خود با قرمزپوشان تهراني موفق به ثبت کلين شيت چهارم شود، اما با خطاي پنالتي که توسط شجاع خليل زاده روي مهاجم الدحيل اتفاق افتاد سنگربان پرسپوليس روي ضربه پنالتي دروازه خود را باز شده ديد.
حامد لک اما در بازي برابر شارجه عملکرد درخشاني از خود ارائه داد و با دو سيو عالي مانع گلزني مهاجمان شارجه شد تا پرسپوليس در پايان موفق شد با 4 گل از سد حريف اماراتي عبور کند و به عنوان صدرنشين به مرحله يک هشتم پاياني صعود کند.
شاگردان يحيي امشب در حالي برابر حريف قدرتمند قطري خود صف آرايي مي کنند که تداوم عملکرد خوب حامد لک برابر شارجه در بازي امشب مي تواند نقش مهمي در صعود پرسپوليس به مرحله يک چهارم پاياني داشته باشد. السد قطر که خط حمله بسيار خوبي در اختيار دارد در راس آن بغداد بونجاح الجزايري که سابقه گلزني به پرسپوليس را دارد مي تواند شب سختي را براي حامد لک و مدافعان پرسپوليس رقم بزند.
حامد لک در صورتي که بتواند امشب با استفاده از کمک مدافعان پرسپوليس دروازه خود را بسته نگه دارد علاوه بر ثبت کلين شيت چهارم در رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا مي تواند به يکي از چهره هاي محبوب پرسپوليس بين هواداران اين تيم تبديل شود تا با جدايي بيرانوند خيالشان از بابت قفس توري اين تيم راحت باشد.

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره