نماد آخرین خبر

حساسیت یحیی روی شجاع

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
حساسیت یحیی روی شجاع

آخرين خبر/ سرمربي پرسپوليس مخالف جدي ترانسفر مدافع تيمش است.
به گزارش فوتبالي، درخشش خيره کنده شجاع خليل‌زاده با پيراهن پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا و فصل گذشته ليگ برتر ايران باعث شده که واسطه‌ها چند پيشنهاد از تيم‌هاي قطري و کويتي براي اين بازيکن بياورند. پيشنهاداتي که حتي مسئولان باشگاه پرسپوليس را هم وسوسه کرده تا براي درآمدزايي مدافع خود را ترانسفر کنند.
در اين بين يحيي گل محمدي سرمربي پرسپوليس شديدا با فروش مدافع تيمش مخالفت کرده است.
او در صحبت با مهدي رسول پناه سرپرست مديرعاملي باشگاه پرسپوليس که به اردوي اين تيم در قطر اضافه شده است: تاکيد کرده که به هيچ عنوان راضي به جدايي شجاع نيست و از اين‌رو رسول پناه در اولين اقدام بعد از بازگشت پرسپوليس از قطر، قرار است شجاع را به باشگاه دعوت کرد تا با توافق مالي و اصلاح قراردادش برداشتن بند جدايي قرارداد مالي سال بعدش را قطعي کند.
مدافع باتجربه پرسپوليس قبل از اعزام اين تيم به مسابقات ليگ قهرمانان آسيا و در روزهاي شلوغ نقل و انتقالات در گفت و گو با يکي از رسانه ها اعلام کرده بود بنا به آنچه که بي توجهي باشگاه به قراردادش مي‌داند، تهديد به جدايي از اين تيم کرد.
خليل زاده مدعي است باشگاه بدون توجه به موضوع درخواستش براي تمديد قرارداد بارها او را معطل کرده و پاسخي به اين درخواست نداده و اکنون با استناد به بند مربوط به جدايي‌اش که در قرارداد آمده، گفته تنها تا پايان ليگ قهرمانان در اين تيم حضور خواهد داشت.

در حال حاضر با توجه به تاکيد يحيي گل محمدي به مديران باشگاه مبني بر حفظ شجاع خليل زاده و عملکرد خوب مدافع مياني پرسپوليس که در تيم منتخب مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا حضور داشت بايد منتظر ماند و ديد آيا اين مدافع گلزن که اعلام کرده بود حاضر است قرارداد خود را شش ساله تمديد کند بعد از ليگ قهرمانان بر سر قرارداد مالي فصل بعد به توافق خواهد رسيد يا خير؟

ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره