نماد آخرین خبر

بهانه عجیب برای عملکرد ضعیف حسینی!

منبع
ايلنا
بروزرسانی
بهانه عجیب برای عملکرد ضعیف حسینی!

ايلنا/ استقلال تهران در حالي مقابل پاختاکور ازبکستان شکست خورده که سنگربان اين تيم ادعاي مصدوميت دارد اما او مشکلي براي همراهي آبي پوشان نداشت.
تيم فوتبال استقلال تهران در بازي مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف پاختاکور ازبکستان رفت و با نتيجه دو بر يک از اين تيم شکست خورد.
در اين بازي به غير از صحنه گل اول روي گل دوم سيد حسين حسيني به عنوان دروازه‌بان واکنش دور از انتظاري داشت و با وجود اين که پيش بيني مي‌شد به راحتي توپ را دفع کند اما گل عجيبي دريافت کرد.
با گذشت نزديک به 24 ساعت از اين مسابقه با اعلام بهزاد غلامپور، مربي دروازه‌بان‌هاي استقلال حسيني با دنده شکسته، که عجيب به نظر مي‌رسيد، مقابل پاختاکور مصاف داده بود اما پيگيري‌ها نشان مي‌دهد چنين چيزي صحت ندارد.
ماجرا از اين قرار است که حسيني در مسابقه برابر الاهلي عربستان روي يک جدال هوايي براي دفع کردن توپ با عمر السومه از ناحيه دنده سمت چپ دچار آسيب ديدگي شد؛ وضعيت او براي مسابقه برابر پاختاکور ارزيابي شد و او با درخواست خودش با وجود تلاش کادر پزشکي به اين مسابقه رسيد.
گلي که حسيني پس از دفع ناقص توپ روزبه چشمي با شوت دريديوک دريافت کرده بود به سمت راست اين دروازه‌بان شليک شد و او حتي اگر احساس دردي غيرقابل تحمل براي شرکت در مسابقه داشت اما مشکلي براي شيرجه زدن به سمت راست نداشت، هرچند نظرات کارشناسان هم نشان مي‌دهد که او مي‌توانست اين شوت را که نزديک به او بود را هم با پا دفع کند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره