ورزش 3/ لوييس سوارز، ستاره جديد اتلتيکومادريد شروع فوق العاده اي را در اين تيم تجربه کرد.
لوييس سوارز جمعه شب و به صورت رسمي از بارسلونا جدا شده و با قراردادي دو ساله راهي اتلتيکومادريد شد. جدايي او از بارسا حواشي فراواني داشت، اما اين ستاره اوروگوئه اي در اولين ديدار در ترکيب روخي بلانکوس نمايشي فراتر از تصور داشت.
لوييس سوارز که در دقيقه 70 به جاي ديگو گاستا وارد ميدان شد، خيلي زود درخشش در ترکيب اتلتيکومادريد را آغاز کرده و سه دقيقه بعد پاس گل مارکوس يورنته را براي او مهيا ساخت.
اما اين تازه ابتداي کار بود و مهاجم 34 ساله موفق شد در دقيقه 86 و روي ارسال مارکوس يورنته، با يک ضربه سر دقيق و فني دروازه گرانادا را باز کرده و اولين گلش را براي اتلتيکومادريد به ثمر برساند. طوفان لوييس سوارز ادامه يافت و او در دقيقه 94 با يک ضربه دقيق به گوشه دروازه از درون محوطه باز هم موفق به گلزني شد تا در نهايت اتلتيکومادريد با برتري قاطع 1-6 گرانادا را مغلوب کند.
بي شک اين عملکرد درخشان فشار روي مديران بارسلونا و رونالد کومان را افزايش خواهد داد. بسياري معتقد بودند لوييس سوارز هنوز هم مي توانست عصاي دست بارسلونا در فصل جاري باشد و جدايي بازيکني که هنوز در اوج قرار دارد زود بود. اين در حاليست که بارسا هنوز موفق به جذب گزينه جايگزين و يک مهاجم تخصصي در خط حمله نشده و بي شک کار بازيکناني چون ليونل مسي و آنتوان گريزمان در فصل پيش رو بدون حضور لوييس سوارز دشوارتر از قبل خواهد بود.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد