نماد آخرین خبر

واکنش هانسی فلیک به شکست تحقیرآمیز بایرن‌مونیخ

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
واکنش هانسی فلیک به شکست تحقیرآمیز بایرن‌مونیخ

ورزش 3/ هانسي فليک، سرمربي بايرن مونيخ معتقد است تيمش مقابل هوفنهايم ضعيف ظاهر شده است.
 بايرن مونيخ که رکورد درخشان 23 پيروزي متوالي را به ثبت رسانده بود، امروز در ديداري عجيب برابر هوفنهايم با نتيجه 1-4 مغلوب شد تا اولين شکست فصل را تجربه کند. هانسي فليک در پايان بازي مدعي شد خستگي علت اين شکست نبوده و بايرن موفق به خلق موقعيت چنداني روي دروازه حريف نشده است.
هانسي فليک گفت: "موزيالا به جاي توليسن در ترکيب قرار گرفت، زيرا اين بازيکن اخيرا بسيار خوب عمل کرده بود. من از داشتن الکس نوبل در ترکيب بايرن مونيخ بسيار خوشحالم، اما امروز ما تصميم گرفتيم اسون اولرايش را در ترکيب قرار دهيم و او آگاهي بيشتري نسبت به فلسفه بازي ما داشت. نويل خيلي زياد در تمرينات بايرن حضور نيافته بود و ما به همين دليل به اولرايش بازي داديم.
دلايل مختلفي براي شکست وجود داشت، اما من نمي توانم تيم خودم را به خاطر عدم تعهد و يا ميل به پيروزي سرزنش کنم. ما کار را براي حريف آسان کرديم، بايد از اين بازي درس بگيريم و به سرعت از اين شکست عبور کنيم. اکنون تمرکز بر روي مسابقه چهارشنبه شب است.
روشن بود که بالاخره چنين اتفاقي رخ مي دهد و بايد به شدت از هوفنهايم و عملکرد سباستين هوينس روي نيمکت اين تيم تمجيد کنم. من علت اين نتيجه را خستگي نمي دانم. ما موفق به خلق موقعيت هاي خوب و زيادي نشديم. به هوفنهايم تبريک مي گويم و آنها امروز بسيار خوب بازي کردند."


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره