نماد آخرین خبر

پرسپولیس باید دست به کار شود

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
پرسپولیس باید دست به کار شود

ورزش 3/ يکي از اتفاقات جالب توجه اين جام، بخشيده شدن محمد بن عطيه در فاصله ساعاتي مانده به ديدار با پرسپوليس بود تا اکنون سرخ‌ها نيز اميدوار به تکرار اين اتفاق براي مدافع راست خود باشند.
محمد بن عطيه، مدافع الدحيل قطر در فاصله ساعاتي مانده به ديدار حساس اين تيم مقابل پرسپوليس کارت قرمزش از سوي مسوولان برگزاري مسابقات بخشيده شد و او جواز همراهي تيمش را در اين جدال سخت به دست آورد.
مدافع مراکشي الدحيل که سابقه بازي در يوونتوس را نيز در کارنامه دارد، در جدال با الشارجه طي درگيري که با بازيکن حريف داشت از داور کارت قرمز دريافت کرده بود تا بازي بعدي تيمش را در مرحله گروهي (پرسپوليس) از دست بدهد. کنفدراسيون آسيا اما در اقدامي عجيب و جنجالي تنها در فاصله ساعاتي مانده به اين بازي حکم محروميت اين بازيکن را لغو کرد و اجازه همراهي به تيمش را صادر کرد. 
اکنون اما اتفاقي مشابه براي پرسپوليس در جدال با السد رقم خورده است. سيامک نعمتي که دربازي قبلي سرخپوشان بعنوان برترين بازيکن زمين انتخاب شده بود، در جدال امشب تيمش در دقايق پاياني با تصميمي بحث برانگيز از سوي داور با کارت قرمز مواجه شد تا سرخ‌ها 10 نفره کار را دنبال کنند.
نعمتي که سابقه گل تاريخي او برابر السد به يکي از جذابترين اتفاقات فوتبالي‌اش تبديل شده در دقايق پاياني اين بازي در صحنه اقدام براي نبرد هوايي با بوعلام خوخي با يکديگر درگير شدند. مانع شدن نعمتي براي صاحب توپ شدن اين بازيکن 30 ساله قطري و واژگون کردن او باعث عصبانيت مدافع مياني السد شد. خوخي ابتدا با کشيدن پيراهن سيامک نعمتي اعتراض و حرکت زشتي از خود به جا گذاشت و مدافع راست پرسپوليس که تعادل خود را از دست داده بود، در ادامه به اين بازيکن برخورد کرد. اما در اقدامي عجيب از سوي کو هيونگ‌جين داور کره‌اي اين بازي، سيامک نعمتي با کارت قرمز داور از زمين اخراج شد.
اکنون همه در انتظار اعتراض رسمي و زودهنگام باشگاه پرسپوليس براي بررسي دوباره و کارشناسي اين صحنه از سوي کنفدراسيون و احتمالا بخشيده شدن سيامک نعمتي هستند. آيا سرخ‌ها قادر خواهند بود تا فرصت کوتاه باقي مانده تا جدال بعدي خود در مرحله يک چهارم، يک حرکت بزرگ را رقم بزنند و نعمتي را هم همانند مهدي بن عطيه با بخشش مواجه کنند يا خير؟


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره