نماد آخرین خبر

توفیق اجباری برای مهدی شیری

منبع
آخرين خبر
بروزرسانی
توفیق اجباری برای مهدی شیری

آخرين خبر/ به نظر مي رسد در صورت غيبت قطعي سيامک نعمتي در بازي بعد پرسپوليس بعد از مدت ها مهدي شيري جايگزين او شود.
به گزارش فوتبالي، ساعتي پيش پرسپوليس توانست در يک ديدار حساس و در دقايق پاياني حريف مقتدر خود السد قطر را با نتيجه يک بر صفر با تک گل عيسي آل کثير شکست دهد و به مرحله بعد ليگ قهرمانان آسيا و به جمع هشت تيم برتر آسيا راه پيدا کند. 
در دقايق پاياني بازي با السد، سيامک نعمتي بازيکن پرسپوليس از زمين مسابقه اخراج شد که به زعم بسياري از کارشناسان داوري اين اخراج نادرست بود.
البته باشگاه پرسپوليس در ادامه با ارسال نامه‌اي به AFC، نسبت به اين کارت قرمز واکنش نشان داد و اميدوار است که مانند ماجراي بن عطيه و الدحيل سيامک نعمتي نيز بخشيده شود اما در صورت محروميت قطعي اين بازيکن نوبت به مهدي شيري خواهد رسيد که بعد از مدت ها در ترکيب پرسپوليس حضور پيدا کند.
مهدي شيري که روز گذشته به کاروان تيم پرسپوليس در قطر اضافه شده بود، بعد از مدت ها دوري از ميادين در صورت غيبت قطعي سيامک‌ نعمتي در بازي آينده پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا جايگزين او خواهد شد.
مهدي شيري مدتي است که به دليل مصدوميت از شرايط بازي به دور است و بايد ديد که آيا او مي تواند جانشين خوبي براي سيامک نعمتي در ترکيب باشد. البته که در صورت بخشش کارت قرمز نعمتي، شيري احتمالا کماکان از روي نيمکت بازي هاي پرسپوليس را دنبال خواهد کرد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره