نماد آخرین خبر

تخته گاز عبدالرزاق حمدالله برای آقای گلی

منبع
ورزش 3
بروزرسانی
تخته گاز عبدالرزاق حمدالله برای آقای گلی

ورزش 3/ النصر به لطف تک گل عبدالرزاق حمدالله توانست به جمع 4 تيم حاضر در مرحله يک چهارم نهايي غرب آسيا اضافه شود.
دو تيم عربستاني النصر و التعاون در آخرين ديدار مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا در ورزشگاه اجوکيشن سيتي به مصاف هم رفتند که اين ديدار به سود النصر به پايان رسيد.
با توجه به نتايج التعاون در دور گروهي، انتظار مي رفت که النصر کار راحتي در برابر اين تيم داشته باشد ولي بازي براي شاگردان روي ويتوريا گره خورد و آنها به لطف تک گل دقيقه 75 مهاجم زهردار خود به برتري رسيدند. 
در دقيقه 75 اين ديدار، سانتر ارسالي عبدالله الغنام از سمت راست به روي دروازه، از دو مدافع التعاون عبور کرد و به حمدالله رسيد و کاپيتان النصري ها با يک استپ سينه و يک ضربه پاي چپ دروازه کاسيو سنگربان التعاون را باز کرد تا تيمش راهي مرحله بعدي شود.
عبدالرزاق حمدالله مهاجم مراکشي تيم النصر با گلي که وارد دروازه التعاون کرد، در اين رقابت ها 6 گله شد و اين در حالي است که اين بازيکن دو بازي انتهايي مرحله گروهي را به استراحت پرداخت و براي تيمش به ميدان نرفت. با توجه به حذف السد، الشارجه و الهلال و کنار رقتن رقبايي نظير بغداد بونجاح، گوميس و ويلتون، به نظر مي رسد عبدالرزاق حمدالله در راه کسب عنوان آقاي گلي اين رقابت ها، حداقل در غرب آسيا رقيبي نداشته باشد.
اين نودمين گل حمدالله براي النصر درطول تنها 71 بازي بود. کاپيتان مراکشي النصر همچنين موفق شده در اين تعداد بازي، 17 پاس گل به هم تيمي هايش بدهد. در پايان اين ديدار عبدالرزاق حمدالله به عنوان بهترين بازيکن زمين انتخاب شد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره