نماد آخرین خبر

پرسپولیس از حیثیت فوتبال ایران دفاع کرد

منبع
تسنيم
بروزرسانی
پرسپولیس از حیثیت فوتبال ایران دفاع کرد

تسنيم/ پيشکسوت باشگاه پرسپوليس معتقد است قهرماني سرخپوشان در ليگ قهرمانان آسيا دور از دسترس نخواهد بود.
محمد نصرتي درباره برتري يک بر صفر تيم فوتبال پرسپوليس ايران مقابل السد قطر گفت: به مجموعه پرسپوليس، کادر فني، بازيکنان و هواداران عزيز اين تيم تبريک مي‌گويم که از حيثيت فوتبال ايران دفاع کردند و با شايستگي تمام، به مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا رسيدند. اميدوارم همين روند را ادامه بدهند و قهرماني رقابت‌ها براي تيمِ گل‌محمدي، دور از دسترس نيست. پرسپوليس حساب‌شده و با نظم و سازماندهي بازي کرد و براي اين ديدار برنامه داشت. بازيکنان به خوبي در دفاع و حمله شرکت مي‌کردند.
پيشکسوت باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه پرسپوليس موقعيت‌هاي خوبي ساخت و دو بار توپ را به تير دروازه السد زد، اظهار داشت: حريف تيم پُرمهره‌اي بود و از امتياز ميزباني استفاده مي‌کرد. اين مسابقه، حساس‌ترين بازي پرسپوليس بود و گام بلندي براي رسيدن به قهرماني آسيا برداشت. فشردگي بازي‌ها باعث خستگي بازيکنان شده است و کادر فني در چند پُست با سيستم چرخشي پيش مي‌رود. البته در خط حمله بازيکنان زيادي نداريم و بازيکناني که کم کم به تيم اضافه شده‌اند، خيلي خوب بازي مي‌کنند.
«نکته مثبت پرسپوليس، آمادگي بدني بازيکنان است که از اين بابت به کادر فني تبريک مي‌گويم.» وي ضمن بيان اين جمله تصريح کرد: پرسپوليس نشان داد قدرتمند است و فرقي نمي‌کند در مرحله بعد به مصاف چه تيمي برود. السد يکي از بهترين تيم‌هاي آسياست و بازيکنان توانايي چون کاسورلا، بونجاح و اکرم عفيف را دارد که براي هر تيمي نعمت هستند. پرسپوليس چنين تيمي را با نظم، برنامه و اعتمادبه‌نفس شکست داد و تيم با انسجام و سازماندهي در دفاع توانست بازيکنان مؤثر حريف را از کار بيندازد.
نصرتي با تمجيد از بازيکنان جديد پرسپوليس خاطرنشان کرد:‌ همه بازيکنان جديد فوق‌العاده بوده‌اند و جاي بازيکنان جداشده را به خوبي پُر کرده‌اند. لک، آقايي و پهلوان بسيار خوب هستند، سرلک بسيار مسلط بازي مي‌کند و آل‌کثير نشان داد شمّ گلزني بالايي دارد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد