نماد آخرین خبر
  1. برگزیده
ورزشی

لالیگا/ شروع رویایی بارسلونا با درخشش فاتی و مسی

منبع
ايرنا
بروزرسانی

ايرنا/ تيم فوتبال بارسلونا تحت هدايت «رونالد کومان» سرمربي جديد خود برابر ويارئال به برتري چهار بر صفر دست يافت تا شروع اميدوار کننده‌اي در لاليگا داشته باشد.
يکشنبه شب از هفته سوم ليگ فوتبال باشگاه‌هاي اسپانيا، بارسلونا در ورزشگاه «نيوکمپ» به مصاف ويارئال رفت و با گل‌هايي که در نيمه نخست زده شد به برتري چهار بر صفر رسيد.
اين نخستين ديدار فصل بارسلونا بود، چراکه ۲ ديدار نخست اين تيم لغو شد.
بارسلونا که پس از ناکامي در فصل گذشته با تغييرات گسترده‌اي در کادر فني و بازيکنانش مواجه شده است، با هدايت «رونالدو کومان» هلندي با تغيير روش بازي نسبت به سال‌هاي گذشته، وارد ميدان شد.
در دقيقه ۱۵ کار تيمي زيباي بازيکنان بارسلونا و پاس دقيقه «جوردي آلبا» موجب شد تا «آنسو فاتي» با ضربه‌اي مهار نشدني گلزني کند.
چهار دقيقه پس از آن، «فيلپ کوتينيو» با پاسي عالي، «آنسو فاتي» را در موقعيتي عالي قرار داد و اين مهاجم جوان به‌راحتي بازهم گلزني کرد.

در دقيقه ۳۵، داور با تصميمي سخت‌گيرانه براي بارسلونا اعلام پنالتي کرد تا «ليونل مسي» گل سوم کاتالان‌ها را به ارمغان آورد.
برتري کامل بارسلونا بر بازي ادامه داشت و در دقيقه ۴۵ ارسال «ليونل مسي» را «تورس» مدافع ويارئال به اشتباه درون دروازه تيم خودي جاي داد.
بازيکنان بارسلونا در نيمه دوم به حفظ توپ پرداخته و تلاش چنداني براي گلزني دوباره نداشتند و از سوي ديگر تيم ويارئال نيز نتوانست از چند موقعيت نسبي خود به گل برسد.
در نهايت نخستين بازي رسمي بارسلونا تحت هدايت رونالد کومان با پيروزي چهار بر صفر شد تا کاتالان‌ها شروع اميدوار کننده‌اي داشته باشند.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره