نماد آخرین خبر

آنسو فاتی جای لیونل مسی را گرفت!

منبع
ورزش 3
بروزرسانی

ورزش 3/ بعد از سه دوره حالا آنسو فاتي به جاي ليونل مسي زننده اولين گل دوران حضور يک سرمربي است.
 بارسلونا با ارائه نمايشي درخشان در نيمه اول و به ثمر رساندن چهار گل موفق به کسب سه امتياز شيرين در اولين بازي فصل خود در لاليگا شد و مي توان آنسو فاتي را ستاره بلوگرانا در اين ديدار دانست.
اولين گل بارسلونا در زمان هدايت اين تيم توسط پپ گوارديولا توسط سامئوئل اتوئو، مهاجم گلزن و کامروني اين باشگاه به ثمر رسيد. در روزهاي حضور تيتو ويلانوواي فقيد، بر خلاف تصورات اين کارلس پويول بود که توانست اولين گل بارسا را وارد دروازه حريف کند.
يک سال بعد تاتا مارتينو هدايت بارسلونا را بر عهده گرفت و اين بار الکسيس سانچس در مقطع پاياني حضورش در نوکمپ موفق به انجام اين کار شد. اما جالب اينجاست سرنوشت براي هر سه سرمربي بعدي به يک شکل تکرار شد. ليونل مسي، بهترين گلزن تاريخ باشگاه اولين گل اين تيم در اولين حضور لوييس انريکه، ارنستو والورده و کيکه ستين را به ثمر رساند و از اين حيث بي رقيب بود.
اما حالا به نظر مي رسد هواداران بارسلونا مي توانند بيشتر از هميشه به درخشش آنسو فاتي اميدوار باشند. اين پديده جوان و اسپانيايي امشب در همان دقايق ابتدايي با يک ضربه محکم به طاق دروازه ويارئال موفق به گلزني شد و اولين گل دوران رسمي حضور کومان در بارسا را به ثمر رساند. آنسو فاتي دقايقي بعد موفق به زدن گل دوم هم شد و در مجموع در 70 دقيقه مدت زمان حضور در ميدان نمايش درخشاني ارائه داد.


ما را در کانال تلگرامي «کانال ورزش» دنبال کنيد

اخبار بیشتر درباره

اخبار بیشتر درباره